Andrea Verešová pobavila videem z dovolené na Seychelách. Nevědomky se dopustila trapasu

Andrea Verešová pobavila videem z dovolené na Seychelách. Nevědomky se dopustila trapasu Zdroj: Profimedia

Podnikatelka, modelka a influencerka Andrea Verešová miluje cestování. Tentokrát se vydala na dovolenou na Seychely, odkud své instagramové sledující zásobuje příjemnou dávkou fotek a videí. Některým všímavým lidem však neušlo, že se Andrea Verešová v honbě za dokonalými záběry nevědomky dopustila menšího faux pas.

“Jeden z nejlepších výletů. Máte i vy nějaké cestovatelské sny? Nějaká přání, kam byste chtěli jet, něco poznat nebo zažít? Co by to bylo?” okomentovala Andrea Verešová své nejnovější video ze Seychel. 

Jak je z videa zřejmé, modelka si konkrétně nenechala ujít místní lákadlo pro turisty, kterým jsou průhledné čluny. Tato plavidla jsou na Seychelách běžně k vypůjčení - turisté se na nich mohou v krátkosti projet a přitom se kochat dechberoucí přírodou.

Na Andreu Verešovou ve dvoudílných plavkách sedící a pádlující v průsvitném člunu se velmi dobře dívá. Ne všichni však řešili její atraktivní vzhled, kterým se ve videu prezentovala. 

Několik všímavých sledujících, zvláště z řad mužů, zaznamenalo, že se modelka neplánovaně dopustila trapasu. Pádlo, které používá, totiž drží přesně naopak.

“Natočte si ty listy na pádle kolmo na sebe a hned se vám bude líp pádlovat,” vzkázal modelce jeden mužský sledující. “No hlavně je má obráceně, ne?” přidal se další.

Navzdory tomuto neplánovanému faux pas Andrea Verešová ve svém videu ukázala opravdu nádherné záběry ze Seychel, které stojí za vidění. Co myslíte?

Zdroj: Instagram.com/andreaveresovaofficial
Autor:
Publikováno: 24. 6. 2022 13:07 Nahlásit obsah