Kategorie Faux-pas

Článek
Legíny nejsou jenom na doma: Abyste se vyhnula trapasu, musíte je umět nosit
Legíny nejsou jenom na doma: Abyste se vyhnula trapasu, musíte je umět nosit Jsou pohodlné, nikde nás neškrtí, skvěle se nosí a mají velmi snadnou údržbu. Řeč je o legínách, které jsou velmi oblíbeným módním kouskem českých žen. Je důležité si ale uvědomit, že se neoblékáme jenom samy pro sebe, ale i pro své okolí. Nošení legín má svá nepsaná pravidla, která se vyplatí dodržovat. Jedině tak se vyhnete pořádnému trapasu.
Článek
Nejhorší outfity celebrit roku 2014: Které slavné ženy se oblékly jako strašáci do zelí?
Nejhorší outfity celebrit roku 2014: Které slavné ženy se oblékly jako strašáci do zelí? Jako strašáci do zelí. Tak bychom mohli označit některé slavné ženy, které se v loňském roce objevily nevhodně oblečené na různých společenských akcích. Zajímá vás, jaké jsou ty nejhorší outfity celebrit roku 2014? Vybrali jsme pro vás patnáctku nevkusně oblečených dam, které měly raději zůstat doma!
Článek
Celebrity ve stejných šatech: Které ženě to sluší víc?
Celebrity ve stejných šatech: Které ženě to sluší víc? Vzít si na společenskou akci stejné šaty jako kolegyně z branže je pro mnohé krásné a slavné ženy pořádné faux pas. Ale prostě stane se. Dvě ženy a jedny stejné šaty – které celebrity se musely vypořádat s tímto trapasem? A která kráska z tohoto „neplánovaného souboje“ vyšla vítězně?
Článek
To je ale trapas! Největší faux pas celebrit
To je ale trapas! Největší faux pas celebrit Každému z nás se už podařilo zakopnout na ulici, nebo provést něco, na co jsme zrovna nebyli pyšní. Rozdíl mezi námi a celebritami je, že naše zakopnutí vidíme my a možná pár očitých svědků. Držkopád nebo odhalené prso celebrity vidí milióny lidí. A takový trapas se už jen těžko ututlá.
Článek
Svatební fotky, které se ale totálně nepovedly. Budete se řezat smíchy!
Svatební fotky, které se ale totálně nepovedly. Budete se řezat smíchy! Otřepaná fráze říká, že svatba je jenom jednou za život. Ideální je, když během svatebního dne vychází všechno na jedničku. Některé páry ovšem mají ze svého dne D fotky, které jsou namísto čestného umístění ve fotoalbu…
Článek
10 celebrit, které nejvíc nenávidíme
10 celebrit, které nejvíc nenávidíme Jsou slavní, jsou mladí, jsou oblíbení. Zároveň jsou však terčem kritiky, a to jak z řad ostatních celebrit i obyčejných lidí. Některé hvězdy pobuřují svým zjevem, jiné pijí krev svým rozmařilým chováním, další jsou…
Článek
Slavné ženy, které to nevychytaly s make-upem
Slavné ženy, které to nevychytaly s make-upem Jak říká lidové rčení, i mistr tesař se někdy utne. A v případě některých slavných žen to platí dvojnásob. Které celebrity to nevychytaly s make-upem a vyrazily do společnosti jako strašáci? Asi by měly vyměnit svého vizážistu, nemyslíte?