Natálie Kočendová a Nela Slováková ve stejných šatech. Trapas v Karlových Varech rozjel diskuzi, které z nich to sluší víc

Natálie Kočendová a Nela Slováková ve stejných šatech. Trapas v Karlových Varech rozjel diskuzi, které z nich to sluší víc Zdroj: Profimedia

Nela Slováková se dostala do hledáčku kritiků kvůli nečekanému módnímu faux pas na filmovém festivalu v Karlových Varech. Natálie Kočendová totiž v roli modelky vynesla na molo festivalové módní přehlídky úplně stejné šaty, ve kterých se před časem na společenské akci objevila Nela.

Nela Slováková a Natálie Kočendová. Obě tyto krásné ženy patří mezi výrazné osobnosti českého showbyznysu a jejich vzájemné vztahy rozhodně nepatří mezi ty nejklidnější. Nečekané módní faux pas na filmovém festivalu v Karlových Varech opět rozvířilo vody veřejného mínění a otevřelo staré rány mezi těmito dvěma dámami.

Brněnská podnikatelka Nela Slováková se před časem pustila do české miss Natálie Kočendové kvůli údajně nekvalitní kosmetice, kterou Natálie prodává. Přestože to vypadalo, že se situace mezi nimi uklidnila, filmový festival v Karlových Varech ukázal, že opak je pravdou.

Co se stalo? Natálie Kočendová se na festivalu objevila v roli modelky a na módní molo vkročila v nádherných šatech, které si před pár týdny vzala na společenskou akci Nela Slováková. Přítomní nemohli uvěřit svým očím. Tyto šaty vypadaly na Natálii Kočendové opravdu dobře a vyvolaly vlnu obdivu.

Abychom se vyhnuli spekulacím. Stejně se jim ale nevyhneme. Šaty ani šperky jsem si nevybírala sama. Co mi na přehlídce profesionálové přidělili, to jsem na mole předvedla. Nevidím důvod, proč bych proti tomu měla bojovat. Jsem profesionál a nikomu nekecám do práce. Jsou to jen šaty," napsala k celé záležitosti Natálie Kočendová na svém Instagramu.

Po přehlídce se strhla lavina komentářů na sociálních sítích. Fanoušci obou žen neváhali srovnávat, které z nich šaty slušely více. Většina se shodla na tom, že Natálie ve vykrojené černé róbě vypadala úchvatně a působila sebevědoměji než Nela.

A jaký je váš názor? Jsou to opravdu “jenom” šaty, nebo něco víc? Napište nám do komentářů.

Zdroj: Extra.cz, Instagram.com/natalie_kocendova
Autor:
Publikováno: 10. 7. 2024 08:42 Nahlásit obsah