Jak rychle zhubnout do plavek? Vyzkoušejte dietu podle Jennifer Lopez

Jak rychle zhubnout do plavek? Vyzkoušejte dietu podle Jennifer Lopez Zdroj: Shutterstock

Chystáte se na dovolenou, a proto potřebujete co nejrychleji zhubnout do plavek? Pár dnů před plánovaným odjezdem k moři vás může zachránit hubnoucí trik Jennifer Lopez. Podle této krásné a slavné ženy, která se pyšní dokonalou postavou, není na tomto hubnoucím triku nic složitého a jeho úspěch je zaručen.

Jennifer Lopez vyznává pravidelný pohyb a zdravou stravu

Jennifer Lopez oslavila již 52. narozeniny. Snad nikdo by její skutečný věk netipoval, protože stále vypadá na třicet. Svou dokonalou postavu však Jennifer Lopez nemá zadarmo. Takřka každý den v týdnu na sobě tvrdě maká v posilovně a také se zaměřuje na zdravý a vyvážený jídelníček.

Jennifer Lopez má velmi různorodou stravu. V jejím jídelníčku najdete spoustu ryb, bílého masa, zeleniny, ovoce, celozrnných potravin, semínek, ořechů a zdravých tuků. Každý z jejích denních chodů navíc obsahuje vysoký podíl bílkovin, který u Jennifer Lopez podporuje pocit sytosti.

Jednou týdně zhřešit? Pro Jennifer Lopez to není problém

Slavná zpěvačka nezapomíná ani na občerstvení mezi jednotlivými denními chody. S mírou si dopřává ovoce, zeleninu nebo ořechy. Klade také důraz na dostatečný pitný režim. Denně vypije alespoň 7 sklenic vody. 

Čemu se Jennifer Lopez zásadně vyhýbá, je alkohol, kofein, potraviny obsahující lepek a průmyslově zpracované potraviny. Jak tato latinsko-americká diva přiznává, jednou týdně zhřeší a dopřeje si vše, na co má chuť. Třeba sušenky nebo zmrzlinu.

Jak rychle zhubnout do plavek podle Jennifer Lopez

I když je v současnosti Jennifer Lopez ve formě, také ona občas potřebuje rychle shodit několik kilogramů, které má navíc. A to třeba před významnou společenskou událostí, na níž se chce ukázat v přiléhavých šatech. Právě proto používá osvědčený trik, jak rychle zhubnout. K tomuto hubnoucímu triku podle Jennifer Lopez se můžete uchýlit tehdy, pokud se chystáte například na dovolenou a potřebujete rychle zhubnout do plavek. Co je jeho podstatou?

Jennifer Lopez si zkrátka vybere pouze jednu potravinu, kterou bude jíst v průběhu jednoho nebo dvou očistných dní. Vybrat si můžete třeba okurku nebo meloun a tuto zeleninu konzumujte v libovolném množství vždy, když budete mít hlad. 

Tip: O melounové dietě jsme se podrobněji rozepsali v jednom z našich článků.

Zdroj: Healthline.com, Jenženy.cz, Instagram

Autor:
Publikováno: 3. 8. 2021 10:14 Nahlásit obsah