Kategorie Dieta

Článek
Žena, která měla zemřít, porazila rakovinu prsu jednoduchou dietou. Začala se stravovat jako Číňané
Žena, která měla zemřít, porazila rakovinu prsu jednoduchou dietou. Začala se stravovat jako Číňané Následující článek vypráví příběh britské geoložky jménem Jane Plant. Jane je matka a žena, které byla poprvé v roce 1987 diagnostikována rakovina prsu. Bylo to v době, kdy Janě bylo teprve 42 let a jakmile tuto diagnózu uslyšela, byla rozhodnuta s touto nemocí bojovat všemi možnými způsoby.
Článek
6 tajemství úspěšného hubnutí
6 tajemství úspěšného hubnutí S přicházejícím novým rokem přicházejí také nová a nová předsevzetí, která se, v případě žen, velmi často týkají právě hubnutí. Patříte mezi ně? Pak byste měly zpozornět. Máme pro vás 6 tajemství, díky kterým bude cesta za štíhlejší postavou zas o něco jednodušší.
Článek
Žena nemohla dopnout bezpečnostní pás v letadle. To ji namotivovalo k radikální životní změně
Žena nemohla dopnout bezpečnostní pás v letadle. To ji namotivovalo k radikální životní změně Abychom mohli projít velkou životní změnou, musíme se nastartovat my sami. A k tomu nám může dopomoci, když spadneme z růžového obláčku na tvrdou zem a uvědomíme si realitu. Tak jako Američanka Lyndsey Hooverová, která kvůli své obezitě nemohla jednoho dne dopnout bezpečnostní pás v letadle. A díky tomu se rozhodla svůj život radikálně změnit.
Článek
Sedmidenní hubnoucí plán, díky kterému shodíte přebytečná kila
Sedmidenní hubnoucí plán, díky kterému shodíte přebytečná kila Pokud vám již nyní dělají vánoční kila navíc vrásky, nezoufejte! Máme pro vás tip, díky kterému své tělo po lenošných vánočních svátcích dokonale probudíte, pročistíte střeva a jako bonus navíc půjdou kila krásně dolů. No, nezní to úžasně?
Článek
Kvůli zdravotním potížím musel jíst celý rok jen brambory. Co to udělalo s jeho tělem?
Kvůli zdravotním potížím musel jíst celý rok jen brambory. Co to udělalo s jeho tělem? V roce 2016 Andrew Taylor nahrál na YouTube video, ve kterém vysvětluje svůj plán – začít se zdravě stravovat, což by podle něj mělo znamenat, že bude jíst jen brambory. Díky této dietě zhubl Andrew neuvěřitelných 45 kg a ačkoliv se na první pohled zdá tato dieta účinná, z hlediska zdraví však může být velmi riskantní.
Článek
Jezte čokoládu – zhubnete a zlepšíte si paměť
Jezte čokoládu – zhubnete a zlepšíte si paměť Ze všech stran se na nás hrnou informace o tom, že pokud chceme zhubnout, musíme se navěky věků vyvarovat konzumace sladkého včetně milované čokolády. Překvapivé ovšem je, že vědci na to mají zcela opačný názor. Dle nich vám čokoláda s hubnutím naopak pomůže a ještě s ní posílíte i svůj mozek.
Článek
Jaké cvičení a dietu si vybrat dle typu vaší postavy?
Jaké cvičení a dietu si vybrat dle typu vaší postavy? Určitě jste si všimli, že ne každá dieta a každé cvičení funguje na každého stejně. Zatímco někdo vidí výsledky již po pár dnech, další se ne a ne kil zbavit. Někteří odborníci se domnívají, že typ cvičení a diety závisí na tom, jaký typ postavy máme.
(36) Načíst více