Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Tato proměna se opravdu povedla: Bývalý tlouštík, kterým ženy opovrhovaly, se stal sexy fešákem

Tato proměna se opravdu povedla: Bývalý tlouštík, kterým ženy opovrhovaly, se stal sexy fešákem Zdroj: Instagram.com @grantsanders

Kdyby byl Grant Sanders ženou, řekli byste o něm, že se ze škaredého káčátka proměnil v nádhernou labuť. Tento muž většinu svého života bojoval s nadváhou, kvůli které měl velké problémy i ve svém milostném životě. Když ale přetavil tuky na svaly, jeho život se rázem otočil o 180 stupňů. Nyní si užívá velké pozornosti žen a je miláčkem Instagramu.

Mladík, který nevyčníval z davu

V případě, že byste Granta Sanderse potkali před deseti lety, rozhodně byste o něj nezavadili pohledem. Potkali byste se totiž s mírně obézním americkým mladíkem, který by svou průměrností nijak nevyčníval z davu.

„Už jako malý jsem byl silnější, výrazněji jsem začal přibírat až na střední. Miloval jsem právě ty pokrmy, které pro mě byly nejdostupnější a nenáročné na přípravu. Šlo tedy výhradě o polotovary nebo jídlo z rychlého občerstvení. Moje tělo tak mělo nadměrný příjem sodíku a konzervačních látek,“ vypráví Grant.

Obezita zhatila jeho sportovní kariéru

Jak tento muž žijící v americké Nevadě vzpomíná, už jako malý vynikal v baseballu. Jeho nadbytečná kila mu však nakonec znemožnila, aby se tomuto sportu věnoval profesionálně. „Po každém zápasu mě moji rodiče odměnili za úspěch tak, že mě vzali do rychlého občerstvení na můj oblíbený hamburger,“ pokračuje muž, který je v současnosti idolem tisíců žen i mužů.

K hubnutí se rozhoupal až po rozchodu s přítelkyní

Grant podle svých slov během studií na střední škole svou váhu nijak neřešil. Věnoval se svému koníčku, kterým byl baseball, a měl dlouhodobou známost. Grantova váha se však v průběhu let neustále zvyšovala, což v jeho případě vyústilo v chronickou bolest zad. Musel se tak vzdát svého milovaného baseballu, v důsledku čehož začal trpět depresemi. Do toho všeho se s ním rozešla jeho přítelkyně, se kterou chodil od střední školy.

„Ty berličky v mém životě, díky kterým jsem vůbec neřešil své tělo a životní styl, byly najednou pryč. Najednou jsem cítil, že mám obrovské tělo, které vypadá, jako by bylo uplácené z těsta. Nahmatal jsem si velké faldy tuku na svých bocích a břichu a rozhodl jsem se, že s tím něco udělám,“ říká o svém odhodlání Grant.

Z opláceného mladíka sexy mužem

Tento muž se začal zajímat o to, co a v jakém množství jí. Vsadil na zdravý a vyvážený jídelníček, začal pravidelně běhat a také navštěvovat posilovnu. Grant Sanders po čase zhubnul 40 kilogramů a změnil se k nepoznání. Z baculatého outsidera, který se nedokázal příliš začlenit mezi vrstevníky a který měl trable v milostném životě, se stal nádherný dlouhovlasý muž, za kterým se otáčejí ženy i muži. Také na svém Instagramu má tisíce sledujících, pokochat se nad jeho aktuální krásou se můžete ostatně i vy sami.

Grantovi však jeho životní proměna nijak nevlezla do hlavy. Tento skromný muž se stále považuje za stejného člověka, kterým byl před tím. „Mám pocit, že stále žiji uvnitř toho stejného člověka. Jsem jenom o něco šťastnější a zdravější. Stále ale bojuji s nejistotami. Pro mě samotného byla drastická nejen moje fyzická proměna, musel jsem se zaměřit také na obnovu svého duševního zdraví. Právě to všechno dohromady je klíčem k celkové spokojenosti,“ uzavírá Grant, který se z opláceného mladíka stal zralým sexy mužem.

Autor:
Publikováno: 17. 9. 2019 12:41 Nahlásit obsah