Charlotte Štiková zhubla do krásy. Tajemstvím její proměny je dieta a cvičení

Charlotte Štiková zhubla do krásy. Tajemstvím její proměny je dieta a cvičení Zdroj: Profimedia

Neuvěřitelná proměna Charlotty Štikové všem bere dech. Mladší sestra Ornelly Koktové dokázala za 10 měsíců shodit neuvěřitelných 40 kilogramů. Charlotta Štiková prozradila, že za její proměnou stojí zejména změna jídelníčku a pravidelný pohyb. Její matka Monika Štiková jí však na sociálních sítích vpálila, že má spíš podvázaný žaludek.

Když srovnáte fotky Charlotty Štikové před rokem a nyní, možná máte pocit, že se díváte na dvě různé osoby. Jak dokazují instagramové snímky této 25leté krásky, za poslední rok prošla neuvěřitelnou proměnou. 

Charlotta Štiková se do hubnutí opřela opravdu pořádně, za 10 měsíců má dole již 40 kilogramů. Ve shazování kilogramů a formování postavy však pokračuje i nadále. Že jí to v současné době opravdu sluší, dává Charlottě Štikové najevo spousta lidí. Zvlášť instagramoví fanoušci a fanynky po ní doslova šílí a veřejně se ptají na tajemství její neuvěřitelné proměny.

“Byla to hlavně strava. Před tím jsem jedla docela velké porce a teď jsem to zmenšila a jím vícekrát. Také cvičím, chodím do posilovny,” prozradila pro Super.cz Charlotta Štiková. 

Tato 25letá blondýnka svou změnu životního stylu popsala rovněž v pořadu TV Nova Život ve hvězdách. Podotkla, že kromě toho, že pětkrát týdně cvičí, chodí každý den na procházky se svými psy.

A z jakého důvodu se pustila do tak výrazného hubnutí?  “Začala jsem hubnout hlavně proto, že jsem měla zdravotní problémy. Při chůzi a někdy i při sezení mě začalo strašně bolet koleno,” řekla pro Život ve hvězdách Charlotte Štiková.

Na proměnu Charlotte Štikové, která na Instagramu sdílí snímky své vydřené postavy a fotky po návštěvě fitness centra, zareagovala také její matka Monika Štiková.

"Přijde mi totálně nefér tvrdit, že držím dietu a cvičím, když pravda je taková, že mám podvázaný žaludek. Pak si dávám pravidelně fotky někoho jiného na sítě," zaútočila na Instagramu na Charlotte její matka, se kterou se nestýká a s níž nemá dobré vztahy. S ohledem na jedovatá slova vlastní matky se nejen na sociálních sítích dostalo Charlottě Štikové spousty podpory.

“Za matku nemůžete....jednou se tou zlobou zalkne, což není váš problém. Máte můj veliký obdiv a respekt ... Za sebe bych uvítala nějakou radu, kdyby se vám o tom chtělo mluvit nebo psát, ráda se nechám inspirovat. Jste prostě božanka.”, “Fandím Vám Charlottko. Jste hodná holka a jdete si za svým srdcem, obklopujte se pozitivními lidmi, nenechte se srážet a už vůbec ne matkou. Někteří lidi se prostě nezmění, i když se v nich snažíte hledat to dobré.”, “Rodinu si člověk bohužel nevybere. Jste nádherná žena a asi holt nedokáže překousnout vidět svou mladší, hezčí já, když ona už má vše za sebou. Pokračujte dál v tom co děláte.” Vzkázali instagramoví sledující v komentářích Charlottě Štikové.

Zdroj: Instagram.com/charlotte_stikova, Super.cz, Život ve hvězdách | Voyo
Autor:
Publikováno: 27. 7. 2022 09:50 Nahlásit obsah