Pozorně si prohlédněte svou dlaň. Co znamená, když v ní najdete tvar ryby?

Pozorně si prohlédněte svou dlaň. Co znamená, když v ní najdete tvar ryby? Zdroj: Shutterstock.com

Není tajemstvím, že svou budoucnost i povahové vlastnosti můžete určit díky uspořádání a tvaru čar na dlani. Ať už tomuto způsobu věštění věříte, nebo ne, schválně si pozorně prohlédněte své dlaně. Objevili jste v nich tvar ryby? S ohledem na místo na vaší dlani, na kterém se tento symbol nachází, o sobě můžete zjistit velmi zajímavé věci.

Máte na dlani symbol ryby? Můžete si pogratulovat

Jestli mezi jednotlivými čarami své dlaně najdete tvar ryby, můžete si pogratulovat. Tento symbol v zásadě říká, že navzdory počátečním překážkám vás čeká spokojený život, ve kterém nebudete rozhodně finančně strádat. Zajištěný a úspěšný život si ale musíte nejprve vydobýt. Symbol ryby vám proto dodává energii, ale i moudrost, kterou budete během tohoto dlouhého „boje“ potřebovat.

Zdroj: Funchannelpalmistry.com Tvar ryby byste našli třeba na dlani Jennifer Lopez. Tato úspěšná žena má symbol ryby na Slunečním vrchu, tento symbol mírně ukazuje směrem k Merkurově vrchu. Znamená to, že jde o osobu, která využívá komunikaci, hlasové dovednosti a kreativitu k tomu, aby dosáhla slávy a bohatství.

Zaměřte se na místo, kde se tvar ryby nachází

Objevili jste na své dlani tvar ryby? Pokud ano, zaměřte se nyní na konkrétní místo, kde jste jej našli. Na místě na dlani, kde se ryba nachází, totiž velmi záleží. Právě toto místo dodává symbolu ryby naprosto specifický význam.

Symbol ryby na Saturnově vrchu

Zdroj: Funchannelpalmistry.com Když najdete symbol ryby na Saturnově vrchu, znamená to, že budete úspěšní díky svému přirozenému zájmu o okultní vědu nebo filozofii. Rádi odhalujete nejrůznější tajemství, která se týkají nadpřirozených věcí. V tomto směru se cítíte jako ryba ve vodě.

Symbol ryby na Jupiterově vrchu

Zdroj: Funchannelpalmistry.com Našli jste na své dlani tvar ryby na Jupiterově vrchu? V tom případě úspěchu a slávy nabudete díky své moudrosti, rozhledu a vzdělání. Symbol ryby na tomto místě dlaně říká, že se vám bude v budoucnu velmi dařit a budete finančně zajištění.

Symbol ryby na Merkurově vrchu

Zdroj: Funchannelpalmistry.com Symbol ryby na Merkurově vrchu o svém nositeli vypovídá, že se mu bude velmi dařit v podnikání, ale i na zaměstnaneckém postu, který vyžaduje dobré komunikační dovednosti. Jestliže patříte k těmto nositelům, pogratulujte si. Budete mít štěstí také v manželském životě.

Symbol ryby na Měsíčním vrchu

Zdroj: Funchannelpalmistry.com Nachází se ve vašem případě symbol ryby na Měsíčním vrchu? Pak dosáhnete úspěchů i velkého uznání v tvůrčí oblasti, která vyžaduje značnou dávku kreativity a fantazie. Když dostanete nutkání vyrazit na cesty, určitě svůj vnitřní hlas poslechněte. Cestováním získáte nové možnosti a změníte svůj život.

Symbol ryby na Neptunově vrchu

Zdroj: Funchannelpalmistry.com Jestliže objevíte symbol ryby na spodní části své dlaně na Neptunově vrchu, jste duchovně zaměřeným člověkem, který se rád drží při zemi. I když ve svém životě dosáhnete uznání a dostatečného finančního zabezpečení, o tyto jistoty vám v prvé řadě vůbec nejde.

Když ryba směřuje dolů

Zdroj: Funchannelpalmistry.com Výše jsme si představili symbol ryby, jejíž hlava směřovala vzhůru. Pokud na některých vrcholcích své dlaně objevíte rybu se vztyčeným ocasem a hlavou směřující dolů, o co jde? Znamená to, že váš úspěch v životě se dostaví, ale bude to trvat o něco déle. Další výklad tohoto symbolu u jednotlivých vrchů dlaně pak zůstává stejný.

Autor:
Publikováno: 12. 3. 2019 13:26 Nahlásit obsah