Zhrzený muž se po rozvodu pomstil své exmanželce: Všechny společné věci rozřezal vejpůl

Zhrzený muž se po rozvodu pomstil své exmanželce: Všechny společné věci rozřezal vejpůl Zdroj: justsomething.co

Byl vám váš protějšek nevěrný? A jak jste se potom, co se jeho nevěra provalila, chovali? Určitě jste cítili zklamání, bolest, zlost i vztek a potřebovali jste své pocity někde vyventilovat. Zcela jistě jste však nereagovali jako jeden podvedený muž z Německa, který podal žádost o rozvod a zároveň rozřezal všechen společný majetek na dvě poloviny.

Zhrzený Němec neunesl nevěru své ženy

V dnešní době končí rozvodem každé druhé manželství. A to nejčastěji kvůli odhalené nevěře, kterou ten podvedený z dvojice nedokáže nebo nechce zkousnout. Kromě odhalení nevěry patří k bolestným okamžikům také rozvod, který je poslední tečkou za neúspěšným manželstvím.

Některé páry se k sobě při rozvodu snaží chovat rozumně. Zvlášť kvůli společným dětem si vycházejí vstříc a domlouvají se na všech nezbytných záležitostech, včetně dělení majetku či výchovy dětí. To ale není případ jednoho zhrzeného manžela z Německa, který si měl dle zákona po rozvodu se svou exmanželkou Laurou rozdělit všechen společný majetek na půl.

Zdroj: justsomething.co

Muž rozřezal společné věci na dvě poloviny

Tento muž vzal totiž nařízení rozvodového soudu doslova a všechny společné věci rozřezal přesně na dvě poloviny. Vzhledem k tomu, že ani po rozvodu nedokázal rozdýchat zradu své bývalé ženy, ujely mu zkrátka a jednoduše nervy. Rozřezal tak například notebook, televizi, kuchyňské židle nebo gauč. Jeho řádění neuniklo ani auto, kolo, plyšový medvídek nebo gramofonové desky.

Zdroj: justsomething.co Nehleděl přitom na to, jakou finanční škodu tímto doslovným rozpůlením majetku způsobí. Každou jednu polovinu dané věci poté poslal své bývalé manželce. Poloviny svých věcí následně vystavil na aukčním portálu eBay, kde je doplnil vtipným popiskem. Třeba inzerovanou přední polovinu jízdního kola popsal takto: „Kolo výborně jezdí i přes drobná omezení. Například přední brzda funguje perfektně.“

Zdroj: justsomething.co

Poloviny svých věcí prodal na eBay

Jeho inzeráty opravdu zafungovaly a někteří uživatelé eBay si rozřezané poloviny věcí skutečně zakoupili. Díky tomuto vtipnému, ovšem velmi kontroverznímu přístupu získal zhrzený muž alespoň část peněz za zničené věci zpátky. Jeho nevěrná žena ovšem ostrouhala a nezůstalo jí vůbec nic. V tomto případě tedy platí, že pomsta bývá sladká, ovšem měl to tento muž opravdu zapotřebí?

Zajímá vás, jak tento zhrzený Němec jednotlivé kusy společného majetku rozřezával? Pro všechny zvědavé natočil video, které zveřejnil na YouTube. Nazval jej jednoduše: Für Laura neboli Pro Lauru a ironicky v něm mimo jiné děkuje za krásných společných dvanáct let.

Autor:
Publikováno: 23. 1. 2020 13:03 Nahlásit obsah