Kategorie Pomsta

Článek
Zhrzený muž se po rozvodu pomstil své exmanželce: Všechny společné věci rozřezal vejpůl
Zhrzený muž se po rozvodu pomstil své exmanželce: Všechny společné věci rozřezal vejpůl Byl vám váš protějšek nevěrný? A jak jste se potom, co se jeho nevěra provalila, chovali? Určitě jste cítili zklamání, bolest, zlost i vztek a potřebovali jste své pocity někde vyventilovat. Zcela jistě jste však nereagovali jako jeden podvedený muž z Německa, který podal žádost o rozvod a zároveň rozřezal všechen společný majetek na dvě poloviny.
Článek
Svou přítelkyni načapal v posteli s cizím mužem: Jeho reakce baví internet
Svou přítelkyni načapal v posteli s cizím mužem: Jeho reakce baví internet Toto je ta největší noční můra: Večer se neohlášeně vracíte domů, protože chcete překvapit svého partnera. Nahlédnete do ložnice a ejhle, vedle vašeho miláčka spí někdo cizí. Podobný šok, ale v reálu, zažil Texasan Duston Holloway. Vedle jeho přítelkyně ležel úplně cizí muž. Duston si ale zachoval chladnou hlavu a zareagoval zcela nečekaně.
Článek
Této dívce v cukrárně řekli, že je moc tlustá: Její pomstou se baví celý internet
Této dívce v cukrárně řekli, že je moc tlustá: Její pomstou se baví celý internet Když 19letá Vega Blossom čekala ve své oblíbené cukrárně, až na ni přijde řada, zažila něco, s čím absolutně nepočítala. Žena, která stála ve frontě za ní, na celou cukrárnu prohlásila, že doufá, „že toto tlusté prase jí nevykoupí všechny její oblíbené dortíky“. Co na to Vega? Vymyslela geniální pomstu, kterou se baví celý internet.
Článek
Mužské vrtochy: Osm způsobů, jak ho zbavit špatné nálady
Mužské vrtochy: Osm způsobů, jak ho zbavit špatné nálady Nepříjemnosti se nevyhýbají nikomu z nás. I vašeho partnera mohou přemoci emoce. Na vině mohou být bolesti hlavy nebo i problémy v práci, se šéfem. Problém vašeho milého nemusí být nijak vážný, v současnosti se totiž stává běžně, že jsou lidé pod stoupajícím tlakem okolí více náladoví.
Článek
Paroháči a stíhačky: Jak bojovat s chorobnou žárlivostí?
Paroháči a stíhačky: Jak bojovat s chorobnou žárlivostí? Žárlivost má dvě podoby a z toho jednu normální, neboť navštěvuje i lidi psychicky zdravé. Pokud totiž někoho opravdu milujeme, není nám jedno, jestli si náš partner najde jinou či si počíná jako operetní první milovník.…
Článek
Poradíme vám, jak se dostat z bolavého rozchodu (NADOBRO!)
Poradíme vám, jak se dostat z bolavého rozchodu (NADOBRO!) Takže jste se rozešli. Vypadá to jako konec světa, ale není. Vyberte si písničku o vašem rozchodu, cpěte se a dostaňte se z toho! Zjevně vám zlomil srdce a naplakala jste se tak, že vypadáte jako smutný klaun, nejste schopná vstát…
Článek
Jste to vy, kdo od partnera odchází? Poradíme vám, jak rozchod ustát!
Jste to vy, kdo od partnera odchází? Poradíme vám, jak rozchod ustát! Pro vás se články zpravidla nepíšou. Předpokládá se totiž, že vám je fajn, protože jste to byla vy, kdo se rozhodnul vše ukončit a s partnerem se rozejít. Nejspíš jste k rozchodu měla správné důvody a radu ani pomoc teď nepotřebujete. Ale co když to není pravda? My dobře víme, že i vám je teď hrozně.