S Američankou Josie se její přítel rozešel kvůli váze. Z pomsty zhubla víc než 67 kilo a má postavu snů

S Američankou Josie se její přítel rozešel kvůli váze. Z pomsty zhubla víc než 67 kilo a má postavu snů Zdroj: Shutterstock

Instagramerka Josie prošla neuvěřitelnou proměnou svého těla. Poté, co se s ní rozešel přítel, který ji kvůli její hmotnosti 137 kilogramů neustále ponižoval, se dala na hubnutí a cvičení. Jak Josie říká, během let se stala z obézní dívky, kterou její bývalý nechtěl, sexy dívkou, který její bývalý už nemůže mít.

Dívka Josie z amerického Los Angeles vážila v lednu roku 2018 neuvěřitelných 137 kilogramů. Právě v této době jí dal její partner kvůli její nezdravé váze kopačky. Poté, co se s Josie přítel rozešel, si tato dívka slíbila, že nástrojem pomsty za bolestný rozchod se stane právě její tělo. 

“Chodili jsme spolu tři roky. Když mi řekl, že mě opouští kvůli váze, velmi mě tím ponížil. Právě tehdy nastal obrat v mém životě a rozhodla jsem se, že zhubnu. Pamatuji si, že když jsem poprvé vešla do posilovny, byla jsem vyděšená a připadala jsem si ztraceně,” říká otevřeně 29letá Josie.

Okamžitě po tom, co si dívka určila, že zhubne a začne cvičit, si najala osobního trenéra. Právě díky němu se naučila zdravě stravovat a správně cvičit. Tvrdou prací v posilovně a pomocí zdravého a vyváženého jídelníčku Josie během tří let zhubla více než 67 kilogramů a perfektně si vytvarovala postavu.

I když ji bolestný rozchod dotlačil ke změně životního stylu i k neuvěřitelné proměně těla, Josie již nyní na svého expartnera nemyslí. 

“Svému ex jsem se chtěla pomstít svým dokonalým tělem. Mělo jít také o způsob, abych se ke svému bývalému znovu vrátila. Během své proměny jsem si však uvědomila, že to není o něm, ale o mně,” vysvětluje Josie, která v současnosti váží 70 kilogramů a je šťastná, že dosáhla svého cíle.

Josie bojovala s váhou už od dětství. “Vždycky jsem měla nadváhu, byla jsem tlusté dítě a tlustá kamarádka. Nikdo mě nikdy nepozval na školní ples, jako kdybych neexistovala,” podotýká smutně 29letá dívka. Díky svému úsilí a pevné vůli však nyní vypadá naprosto úchvatně, a tak se za ní zástupy ctitelů určitě jenom hrnou.

Autor:
Publikováno: 12. 3. 2021 12:15 Nahlásit obsah