Kluk z Kinder čokolády se změnil v charismatického muže. Josh Bateson se stále věnuje modelingu a slaví jeden úspěch za druhým

Kluk z Kinder čokolády se změnil v charismatického muže. Josh Bateson se stále věnuje modelingu a slaví jeden úspěch za druhým Zdroj: Instagram.com @joshbateson

Na Kinder čokoládě si v dětství pochutnával každý z nás. Zkuste se v mysli vrátit do dětských let, jistě se vám pak vybaví obličej usměvavého kluka, který na nás pravidelně koukal z obalu této pochoutky. Zajímá vás, jak vypadá dnes? Rozhodně byste jej nepoznali. Vyrostl z něj urostlý muž, který se v současnosti živí modelingem.

Z obalu Kinder čokolády se na nás konkrétně smál britský chlapec Josh Bateson. Jeho fotka s legendárním úsměvem, na které byl zachycený coby desetiletý, zdobila obal čokoládovo-mléčné pochoutky od roku 2005. 

Dnes se na nás Josh Bateson z obchodních pultů už nesměje. Je z něj 26letý urostlý muž s charismatickou tváří a pronikavě modrýma očima, který se naplno věnuje modelingu. Jen málokdo by při pohledu na tohoto sexy muže řekl, že se jedná právě o “kluka z Kinder čokolády”.

Každopádně tato notoricky známá fotka Joshovi posloužila jako odrazový můstek v jeho úspěšné kariéře. V současnosti Josh Bateson sklízí v mužském modelingu jeden úspěch za druhým. 

Můžete jej vidět na módních přehlídkách předních světových značek nebo v módních časopisech. Jako mužský model boduje také na Instagramu, kde má takřka 140 tisíc sledujících.

Josh Bateson však myslí na zadní kolečka a nezanedbává ani své vzdělání a práci mimo modeling. Tento úspěšný muž vystudoval mezinárodní vztahy a politiku na britské Loughborough University. V současnosti pracuje v Londýně jako marketing manager pro jednu mezinárodní společnost. Tuto profesi přitom dokáže s modelingem bez problémů skloubit.

Autor:
Publikováno: 4. 8. 2020 10:36 Nahlásit obsah