Kategorie Modeling

Článek
Život filipínské dívky Rity Gavioly se změnil díky jedné fotografii. V roce 2016 žebrala na ulici, nyní je celebritou
Život filipínské dívky Rity Gavioly se změnil díky jedné fotografii. V roce 2016 žebrala na ulici, nyní je celebritou Příběh Rity Gavioly z Filipín se podobá notoricky známé pohádce o Popelce. V roce 2016 ji jako 13leté děvčátko, které prosí v ulicích o almužnu, vyfotografoval Topher Quinto Burgas. Fotografie tohoto profesionála obletěla svět a Rita se stala přes noc známou. Díky podpoře lidí z celého světa si dnes žije zcela jiným životem.
Článek
Slavné albínské sestry z Kazachstánu: Asel a Kamila Kalaganovy dobyly Instagram
Slavné albínské sestry z Kazachstánu: Asel a Kamila Kalaganovy dobyly Instagram Albíni jsou vzácní a svým vzhledem opravdu výjimeční. Aby ne, pravděpodobnost, že porodíte dítě s albinismem, je až 1:20 000. I když je albinismus genetickou vadou doprovázenou absencí pigmentu melaninu, tato skutečnost neubírá na kráse 14leté Asel Kalaganové z Kazachstánu. A podržte se, tato dívka má mladší sestru, která je rovněž albínka.
Článek
Z evangelického kněze sexy modelem: Clint Hayslett odložil kněžské roucho a stal se hvězdou internetu
Z evangelického kněze sexy modelem: Clint Hayslett odložil kněžské roucho a stal se hvězdou internetu Když jsme mladí, myslíme si, že nám leží svět u nohou a v životě už nic lepšího nezažijeme. A to zvlášť, když se náš věk přehoupne přes 40 let. Že nás může život v lecčem překvapit a nasměrovat úplně jinam, dokazuje příběh amerického pastora Clinta Haysletta, který se ve svých 45 letech stal uznávaným modelem. Co ně něj říkáte?
Článek
"Mám amputovanou nohu, ale beru to pozitivně," říká dívka, které její handicap otevřel cestu k modelingu
"Mám amputovanou nohu, ale beru to pozitivně," říká dívka, které její handicap otevřel cestu k modelingu Mladá Britka Bernadette Hagansová prošla v posledním roce těžkou životní zkouškou. Lékaři jí nečekaně diagnostikovali rakovinu, v důsledku čehož musela okamžitě podstoupit amputaci pravé nohy. Bernadette se tento životní předěl snaží brát pozitivně. Na základě svého tělesného handicapu dokonce nedávno podepsala smlouvu s modelingovou agenturou.
Článek
Čtenářka píše: Slavný návrhář Oscar de la Renta
Čtenářka píše: Slavný návrhář Oscar de la Renta Oscar de la Renta se řadí mezi přední světové návrháře a vidět jeho šaty na přehlídkách je opravdový zážitek! Kéž by se ceny pohybovaly přijatelné i pro ty "normální" z nás, protože vyrazit na ples v jeho róbě musí být prostě úžasný pocit!
Článek
Chtěla zhubnout, tak celých 8 měsíců jedla jen tři jablka. Podívejte, co to udělalo s jejím tělem!
Chtěla zhubnout, tak celých 8 měsíců jedla jen tři jablka. Podívejte, co to udělalo s jejím tělem! Krásná osmnáctiletá Francouzka Victoire Maçon Dauxerre byla modelingovým agentem objevena v obchodním domě v roce. Jak to tak bývá, zlákala ji vidina zlatého pozlátka, a tak dala přednost světu modelek a fotografů před studiem na…
Článek
Dělat modeling není vždy zábava
Dělat modeling není vždy zábava Při vyslovení slova modeling si většinou představíme krásně nalíčené modelky v moderním oblečení. Ale ani tato práce není procházka růžovou zahradou a modelky a modelové musí na sebe občas navléknout pěkné šílenosti.
Článek
Modelkou roku 2013 je Kate Upton - žena krev a mlíko
Modelkou roku 2013 je Kate Upton - žena krev a mlíko Že by konečně odzvonilo kultu vyzáblých modelek? Modelkou roku 2013 se na udílení cen Style Awards totiž stala Kate Upton, jednadvacetiletá Američanka se skutečnými ženskými křivkami.
Článek
Sexy potetovaní modelové
Sexy potetovaní modelové Výrazné tetování může být v modelingu překážkou, nemusí to tak však být vždy. Podívejte se na několik potetovaných sexy modelů, kterým kérka v kariéře nezavazí, ba právě naopak. A jak jim to sluší!