Žena pila celý měsíc 3 litry vody denně: Jak se tento experiment podepsal na jejím těle?

Žena pila celý měsíc 3 litry vody denně: Jak se tento experiment podepsal na jejím těle? Zdroj: Shutterstock.com

Pravidelný pitný režim je velmi důležitý. Stále dokola nám je omíláno, že bychom měli denně vypít alespoň 1,5 litru čisté neperlivé vody. I když všichni víme, že voda je pro naše tělo základ, často do sebe dostaneme mnohem méně tekutin. Britka Sarah Smithová se naopak rozhodla, že po celý měsíc denně vypije 3 litry vody. Jak její experiment dopadl?

3 litry vody denně po celé 4 týdny? Podívejte se na fotky před a po

Britka Sarah Smithová si jednoho dne v novinách přečetla, že více než pětina britských žen do sebe dostane mnohem méně tekutin, než je doporučený denní příjem. Na popud této informace se rozhoupala k velmi zajímavému experimentu, který spočíval v tom, že bude po dobu 4 týdnů pít 3 litry čisté neperlivé vody denně.

„Když jsem se na sebe před experimentem podívala do zrcadla, bylo mi 42 let, ale vypadala jsem spíš na 52. Měla jsem tmavé kruhy pod očima, v důsledku kterých jsem vypadala vyčerpaně. Obličej jsem měla plný vrásek a podivných červených skvrnek. I mé rty byly svraštělé. Dokonce mé dcery říkaly, že vypadám na 100 let, a já s nimi musím zpětně souhlasit,“ říká Sarah, která přiznává, že tento neuspokojivý stav její pleti byl hlavně důsledkem špatné hydratace.

Zdroj: Dailymail.co.uk Sarah Smithová svůj experiment zaznamenávala týden po týdnu. Jeho výsledek vás naprosto ohromí.

První týden experimentu: Konec bolestem hlavy

Jak je možné vypít 3 litry vody v průběhu jednoho dne? Sarah Smithová si ráno, v poledne a večer nachystala vždy po novém 1litrovém džbánu naplněném čistou vodou, ze kterého si následně odlévala potřebné tekutiny.

Po ukončení prvního týdne si všimla, že se jí zlepšila činnost střev a její moč získala čirou barvu. Tato žena dále přestala tolik trpět na migrény a její tělo bylo pohyblivější, neboť voda odstranila kloubní ztuhlost.

„Jediné, co jsem řešila, byla suchá místa na obličeji, která jsem musela důkladně promazávat hydratačním krémem. Tento stav považuji za důsledek odplavování toxinů z těla,“ doplňuje Sarah.

Druhý týden experimentu: Plošší bříško a méně viditelná celulitida na stehnech

Zdroj: Dailymail.co.uk Sarah zaznamenala, že se jí začala zlepšovat kvalita pleti. Tón pleti byl rovnoměrnější a samotná pleť byla zářivější. Stále ale měla vrásky a kruhy pod očima, které ovšem nepůsobily tak výrazně jako dřív.

„Také mi naprosto vymizely bolesti hlavy, což v mém případě není příliš běžné. Mnohem lépe mi začalo fungovat také zažívání. Co jsem viděla jako velký přínos – již druhý týden mého experimentu jsme měla plošší bříško a celulitida na stehnech už nebyla tolik viditelná,“ pochvaluje si Sarah.

Třetí týden experimentu: Vymizení tmavých kruhů a vrásek pod očima

Zdroj: Dailymail.co.uk Už třetí týden experimentu si Sarah všimla, že jí prakticky vymizely tmavé kruhy a vrásky pod očima. Její pleť začala vypadat vyživeně, pružně a odpočatě. „Voda mi pomáhala zahánět hlad, takže jsem i hubnula. Všimla jsem si také, že se díky svému novému pitnému režimu dokážu mnohem lépe soustředit na práci,“ popisuje Sarah.

Čtvrtý týden jako závěr experimentu: Obličej mladší o 10 let

Zdroj: Dailymail.co.uk Když Sarah srovnala své fotky před experimentem a po něm, nemohla uvěřit tomu, jaký je mezi nimi propastný rozdíl. Tento rozdíl se podepsal zejména v její tváři, která vypadala o 10 let mladší.

„Když se na sebe teď kouknu, vypadám jako jiná žena. Kruhy a vrásky kolem mých očí vymizely. Moje kůže má jednotný tón a září. Tato přeměna je naprosto úžasná. A stačilo pouze, že jsem trochu pozměnila svůj pitný režim,“ dodává Sarah, která chce podobným způsobem pít čistou neperlivou vodu i nadále.

Autor:
Publikováno: 9. 4. 2019 14:00 Nahlásit obsah