Těhotná Zorka Hejdová to má za pár. Podívejte se, jak moc jí těhotenství sluší

Těhotná Zorka Hejdová to má za pár. Podívejte se, jak moc jí těhotenství sluší Zdroj: Shutterstock

Moderátorku Zorku Hejdovou jsme byli spoustu let zvyklí vídat spolu s jejím manželem Mírou Hejdou v pořadu Snídaně s Novou. Pro oblíbenou moderátorku však nastává nová životní etapa. Je těhotná a brzy na svět přivítá miminko. Že Zorce Hejdové těhotenství nesmírně sluší, dokazují i fotky, které pravidelně přidává na svůj Instagram.

Oblíbená moderátorka Zorka Hejdová je aktuálně v devátém měsíci těhotenství. Brzy tak na svět přivítá vytoužené miminko, které čeká se svým manželem, televizním a rozhlasovým moderátorem Mírou Hejdou. 

Zorka Hejdová si užívá těhotenství plnými doušky. Vyzařuje z ní nesmírná krása a spokojenost, o které se pravidelně dělí i na Instagramu se svými fanoušky. Na svém instagramovém profilu pravidelně zveřejňuje své těhotenské fotky, na kterých jí to nadpozemsky sluší.

Že to má Zorka Hejdová opravdu za pár, ukázala na další ze série svých těhotenských fotek, na které je již v devátém měsíci. Tyto jemné fotky ukazují, jak těhotenství Zorku Hejdovou proměnilo ještě v půvabnější ženu.

“Zajímavě se to ve mně mísí! Na jednu stranu se nesmírně těšim, až budu mít zase pas! Až si oblíknu svý oblíbený džíny! Až se vyspim na briše! Ale byť je devátý měsíc už plný pocitů fyzickýho nekomfortu, jsem čím dál víc fascinovaná svým tělem a nikdy mě pohled do zrcadla nebavil víc,” připsala oblíbená moderátorka k jedné ze svých instagramových fotek.

I když devátý měsíc těhotenství dává pořádně zabrat, Zorka Hejdová si závěrečnou část svého těhotenství skutečně užívá. Už jí zbývá přeci jenom pouze pár dnů do doby, kdy s manželem Mírou Hejdou přivítají na světě svého prvního společného potomka.

Zorka Hejdová, za svobodna Kepková, začala ranní televizní relaci Snídaně s Novou moderovat v roce 2009. Tehdy byl jejím moderátorským parťákem herec a moderátor Tomáš Krejčíř. Od roku 2014 začala Zorka Snídani s Novou moderovat s Mírou Hejdou, kterého si následně vzala za manžela. Manželský moderátorský pár však v červnu roku 2020 na Instagramu oznámil, že ze Snídaně s Novou nadobro odchází. 

"Chci jen napsat, že to nebylo žádné unáhlené rozhodnutí, ale došli jsme si k tomu postupně a někdy do sebe tak okolnosti zapadnou, že si člověk uvědomí, že je čas,“ napsala na svém instagramovém profilu Zorka Hejdová, která se aktuálně připravuje na tu nejkrásnější profesi v životě. A to na roli maminky.
Autor:
Publikováno: 16. 3. 2021 11:42 Nahlásit obsah