Kategorie Míra Hejda

Článek
Kamarádky Zorka Hejdová a Katka Říhová seznámily svá miminka. Podívejte se, jak jim to slušelo
Kamarádky Zorka Hejdová a Katka Říhová seznámily svá miminka. Podívejte se, jak jim to slušelo Moderátorka Zorka Hejdová a zprávařka Katka Říhová spolu před nástupem na mateřskou dovolenou společně pracovaly v rádiu Evropa 2. A nejen to. Jsou také velmi dobré kamarádky. Obě sympatické ženy se ve stejný čas staly novopečenými maminkami. Na Instagramu nadšeně informovaly o tom, že už stihly seznámit své malé děti.
Článek
Míra Hejda ukázal dětský pokojíček svého synka Nikolase: Je to pohádkové království
Míra Hejda ukázal dětský pokojíček svého synka Nikolase: Je to pohádkové království Míra Hejda je čerstvým tatínkem synka Nikolase, kterého ve čtvrtek 8. dubna přivedla v plzeňské porodnici na svět jeho manželka Zorka Hejdová. Tato oblíbená moderátorka je už se svým miminkem doma, a tak si plnými doušky užívá nově nabytého mateřství. Míra Hejda navíc na Instagramu ukázal, jak stylově svému synkovi zařídili pokojíček.
Článek
Moderátorka Zorka Hejdová porodila syna. Dostal jméno Nicolas
Moderátorka Zorka Hejdová porodila syna. Dostal jméno Nicolas Zorka Hejdová a Míra Hejda se po devíti měsících konečně dočkali. Půvabná moderátorka přivedla ve čtvrtek 8. dubna na svět syna, který dostal krásné jméno Nicolas. Novopečení rodiče Hejdovi se již se svým prvorozeným miminkem pochlubili na sociálních sítích. Na jejich krásného a zdravého chlapečka je radost pohledět.
Článek
Těhotná Zorka Hejdová to má za pár. Podívejte se, jak moc jí těhotenství sluší
Těhotná Zorka Hejdová to má za pár. Podívejte se, jak moc jí těhotenství sluší Moderátorku Zorku Hejdovou jsme byli spoustu let zvyklí vídat spolu s jejím manželem Mírou Hejdou v pořadu Snídaně s Novou. Pro oblíbenou moderátorku však nastává nová životní etapa. Je těhotná a brzy na svět přivítá miminko. Že Zorce Hejdové těhotenství nesmírně sluší, dokazují i fotky, které pravidelně přidává na svůj Instagram.