Moderátorka Zorka Hejdová porodila syna. Dostal jméno Nicolas

Moderátorka Zorka Hejdová porodila syna. Dostal jméno Nicolas Zdroj: Shutterstock

Zorka Hejdová a Míra Hejda se po devíti měsících konečně dočkali. Půvabná moderátorka přivedla ve čtvrtek 8. dubna na svět syna, který dostal krásné jméno Nicolas. Novopečení rodiče Hejdovi se již se svým prvorozeným miminkem pochlubili na sociálních sítích. Na jejich krásného a zdravého chlapečka je radost pohledět.

Oblíbená moderátorka Zorka Hejdová a její manžel Míra Hejda se ve čtvrtek 8. dubna stali hrdými rodiči synka Nicolase. Zorka přivedla na svět své první dítě v plzeňské porodnici. Míra byl jako správný tatínek přítomen u porodu.

“Tak jsi na světě, chlapečku náš! Dali jsme ti jméno Nikolas. Tak dlouho jsem se snažila představit si ten okamžik, až tě poprvé sevřeme v náruči. Představovala jsem si, jak asi budeš vypadat, jak budeš vonět... a i když to byly krásný představy, zdaleka se nevyrovnaly tomu, jak úžasnej ve skutečnosti jsi! Máma s tátou tě zbožňujou!” informovala Zorka Hejdová o narození svého synka na Instagramu a k tomuto vzkazu připojila i celorodinné selfie.

Bývalá hvězda Snídaně s Novou a moderátorka Evropy 2 nezapomněla za velkou oporu při porodu poděkovat také svému 37letému manželovi Mírovi Hejdovi. “A tobě @mirahejda děkuju za našeho nádherného syna a za to, jakou oporou jsi mi byl po celou dobu, v každém okamžiku porodu. Byť mám některé fáze trošku v mlze, pamatuju si, co pro mě znamenal tvůj hlas, jak jsem vnímala každé tvoje slovo, jak jsem mohla celou dobu pevně svírat tvoji dlaň! Bylo to nepopsatelný, lásko... Miluju tě!” napsala Zorka Hejdová upřímně.

Šťastná novopečená maminka poděkovala v dalším instagramovém příspěvku také porodníkům z Porodnice Plzeň-Lochotín. Zorka Hejdová je na Instagramu veřejně pochválila za to, že i díky jejich úžasnému přístupu její porod probíhal bez komplikací. 

Zda Zorka Hejdová a Míra Hejda čekají chlapečka, nebo holčičku, si nechávali pro sebe až do porodu. Veřejnost tedy až nyní ví, že se sympatickým manželům narodil krásný a zdravý kluk jako buk. Tak ať jim dělá jenom samou radost!

Autor:
Publikováno: 10. 4. 2021 10:00 Nahlásit obsah