Second hand Genesis spustil nový e-shop: Nabízí jedinečné kousky oblíbených značek

Second hand Genesis spustil nový e-shop: Nabízí jedinečné kousky oblíbených značek Zdroj: Shutterstock.com

Chodíte ráda do second handů Genesis? V tom případě pro vás bude příjemnou zprávou, že síť této společensky odpovědné módy spustila novinkový e-shop. Pokud máte pocit, že zrovna nemáte nic na sebe, objevíte zde kvalitní modely oblíbených značek za příznivé ceny. A jaká je další výhoda nákupu v e-shopu Genesis? Každý kousek je originál.

V e-shopu Genesis najdete stále nové a nové kousky

E-shop Genesis je propojený s výrobním procesem jedné z největších třídíren šatstva v Evropě. Její zaměstnanci tak třídí, fotí a okamžitě do systému e-shopu nahrávají ty nejčerstvější kousky oblečení. Jakmile je tedy určitý model vyfocen, ihned jej uvidíte na stránkách e-shopu v kategorii „Právě přidáno“.

e-shopu Genesis přibývají stále nové a nové kousky, týkající se zejména dámské, pánské a dětské módy. Pokud nechcete, aby vám nějaký z nich utekl, vyplatí se tento e-shop sledovat opravdu každý den.

Každý model je originál

Oblečení z druhé ruky má velmi příjemné pozitivum. Každý kousek je originál. V e-shopu Genesis tedy najdete různé modely oblečení v různých velikostech, a dokonce zde najdete i úplné nové a nenošené kousky. Nikdy se tak nestane, že byste zde narazila na stejné šaty či jarní bundičku v rozdílných velikostech. Díky tomuto kouzlu neopakovatelného budete mít jistě velkou radost, když objevíte nádherný model z loňské kolekce vaší oblíbené značky, který vám navíc sedne jako ulitý.

Zdroj: Shutterstock.com

Nákup oblečení v e-shopu Genesis je rychlejší a pohodlnější

Jistě budete souhlasit s tím, že v kamenné prodejně s obnošeným šatstvem často potřebujete velkou dávku trpělivosti a vytrvalosti, abyste našla ten „svůj“ kousek. Online nakupování v e-shopu Genesis pro vás však může být mnohem příjemnější alternativou.

Kliknutím na určitou kategorii e-shopu si sama vyberete, zda se poohlížíte po dámském, pánském či dětském oblečení. V jednotlivých podkategoriích dámské, pánské či dětské módy pak můžete procházet například šaty, sukně, trička, topy, kalhoty, saka, svetry, mikiny, kabáty nebo bundy.

Tip: Pomocí lupy si lze vyfiltrovat i svou oblíbenou značku nebo konkrétní velikost. Do lupy na e-shopu Genesis můžete tedy například zadat „šaty Esmara“ nebo „Esmara 44“.

Online nákupem oblečení z druhé ruky uděláte dobrou věc

Nákup oblečení z druhé ruky na e-shopu Genesis má spoustu pozitiv. Nejde pouze o výbornou cenu nebo kvalitní oblečení ověřených značek. Díky tomuto přístupu znovuvyužití odložených věcí šetříte přírodu a podporujete slow fashion. Navíc máte záruku toho, že si pořídíte opravdu originální kousek s vlastním příběhem, ve kterém nikoho dalšího na ulici rozhodně nepotkáte.

Autor:
Publikováno: 17. 3. 2020 10:09 Nahlásit obsah