Kategorie Nakupování

Článek
Důvody, proč prát nové oblečení: Vyhnete se nejen alergické reakci
Důvody, proč prát nové oblečení: Vyhnete se nejen alergické reakci Kupujete si rádi nové oblečení v kamenných či online obchodech? Perete jej po nákupu, nebo jej rovnou nosíte? I když nové oblečení vypadá perfektně, má jasné barvy, dokonalé zdobení a definovaný střih, raději jej před prvním nošením dejte do pračky. Přinášíme důvody, proč to udělat.
Článek
Otevírací doba Velikonoce 2022: Kdy obchody zavřou a kdy budou mít otevřeno?
Otevírací doba Velikonoce 2022: Kdy obchody zavřou a kdy budou mít otevřeno? Otevírací doba během Velikonoc je pro mnohé z nás velkou neznámou. Víte, kdy budou mít v roce 2022 v Česku obchody během velikonočních svátků otevřeno a kdy musí zavřít? Máme pro vás podrobný přehled, který vám na tyto otázky jednoznačně odpoví.
Článek
Anička Slováčková nesnáší nákup nových kalhot. Vysvětlila, proč má depku z konfekčních velikostí
Anička Slováčková nesnáší nákup nových kalhot. Vysvětlila, proč má depku z konfekčních velikostí Vejdete do obchodu s oblečením a chcete si koupit nové džíny. Jenže, i když máte běžně konfekční velikost 40, tentokrát se vejdete do velikosti 42, a tak začínáte pochybovat o tom, zda jste nepřibrala. Poznáváte se? Podobné zkušenosti má herečka a zpěvačka Anička Slováčková, která otevřete říká, že výběr nových kalhot je pro ni doslova horor.
Článek
Jak poznat kvalitní máslo už v obchodu? Záleží nejen na obsahu mléčného tuku
Jak poznat kvalitní máslo už v obchodu? Záleží nejen na obsahu mléčného tuku Máslo je v kuchyni nepostradatelným pomocníkem. Opravdu kvalitní máslo je důležitou ingrediencí také při přípravě vánočního cukroví, kterému dodá dokonalou chuť i vůni. Nevíte, jak poznat opravdové máslo? Poradíme vám, čeho byste si při výběru této suroviny měli všímat už v obchodu.
Článek
Nakupujete zásoby na přípravu vánočního cukroví? Dejte si pozor na druh skořice, který použijete
Nakupujete zásoby na přípravu vánočního cukroví? Dejte si pozor na druh skořice, který použijete Není skořice jako skořice. Myslete na to, až budete nakupovat ingredience na přípravu vánočního cukroví. Ve většině případů si totiž z obchodu namísto pravé skořice z Cejlonu přinesete čínskou kassiu, která má odlišnou chuť a navíc může uškodit vašemu tělu. Na obalu těchto koření se bohužel země původu neuvádí. Víme ale, jak je od sebe rozeznat.
Článek
Ani holčičí, ani klučičí. Obchody v Kalifornii budou mít genderově neutrální sekci
Ani holčičí, ani klučičí. Obchody v Kalifornii budou mít genderově neutrální sekci V americké Kalifornii nabyl účinnosti nový zákon, který velkým obchodům nařizuje, aby vedle oddělení pro dívky a pro chlapce zřídily také genderově neutrální sekci. V tomto oddělení budou k dostání výrobky, které nebudou propagovat žádné pohlaví. Co na tento počin říkáte?
Článek
Málo známá fakta o menstruaci: Co vše odhalily vědecké studie?
Málo známá fakta o menstruaci: Co vše odhalily vědecké studie? Menstruace se nás žen týká každý měsíc. Ovšem, i když si myslíme, že ji známe jako své boty, dokáže nás v mnohém překvapit. Dokazují to i některé vědecké studie, které o menstruaci odhalily spoustu zajímavých věcí. O některých z nich jste rozhodně neměla ani tušení.
Článek
Jarní MINT Market v Pardubicích
Jarní MINT Market v Pardubicích MINT Market, největší české trhy s autorským designem, originální módou a doplňky, zamíří v sobotu 5. června do Pardubic. Na venkovním prostranství v areálu Automatických mlýnů vyrostou desítky stánků nezávislých prodejců.
Článek
Jak poznat sladké a šťavnaté pomelo? V obchodě si všímejte hlavně jeho slupky
Jak poznat sladké a šťavnaté pomelo? V obchodě si všímejte hlavně jeho slupky Kdo by nemiloval pomelo? Možná, že se vám už někdy stalo, že jste po jeho nákupu zažili velké zklamání. Čas od času se totiž stane, že pomelo, které si přinesete z obchodu domů, je bez chuti a vysušené. Zajímá vás, jakým způsobem poznáte skutečně dobré pomelo? Řiďte se následujícími tipy a pochutnáte si na sladkém a šťavnatém plodu.
(9) Načíst více