Influencerku vyhodili ze supermarketu kvůli nevhodnému outfitu. Myslí si, že se stala obětí fóbie z krásných žen

Influencerku vyhodili ze supermarketu kvůli nevhodnému outfitu. Myslí si, že se stala obětí fóbie z krásných žen Zdroj: Shutterstock

Brazilská influencerka a modelka Kerolay Chaves si na sociálních sítích postěžovala na chování zaměstnanců jednoho ze supermarketů v brazilském městě Belo Horizonte. Když totiž vyrazila na nákup, z tohoto obchodu ji vyhodili kvůli nevhodnému oblečení. Osobně si myslí, že je to kvůli tomu, že je příliš krásná.

21letá brazilská influencerka a modelka Kerolay Chaves se podle svých slov stala obětí fóbie z krásných žen. Myslí si, že spousta lidí nesnáší nádherné a sexy ženy - a právě na tuto skutečnost ona sama doplatila během nakupování.

Kerolay se vydala do supermarketu, který se nachází v brazilském městě Belo Horizonto, ve vyzývavém elastickém topu nad pupík, pod něhož si nevzala podprsenku. Dále si oblékla titěrné džínové šortky, ze kterých jí vylézala víc než polovina pozadí.

“Právě jsem se vrátila ze supermarketu, kde jsem byla šikanovaná za nošení až příliš vyzývavého oblečení. Spousta lidí má předsudky, jiní nenávidí přímo mě, a nakonec jsem byla vykázána z obchodu. Je absurdní, že s námi se ženami se zachází podle toho, jak se oblékáme a že si nosíme, co chceme,” postěžovala si Kerolay Chaves na svém instagramovém účtu.

Samozřejmě, všechno je jenom věc názoru. Komentáře pod fotkou jejího outfitu, ve kterém se vydala nakupovat, byly různé. Většina lidí se však shodla na tom, že influencerka výrazně přestřelila a že si vybrala oblečení, které není na nošení na veřejnosti rozhodně vhodné. A co říkáte na její nakupovací outfit vy?

Zdroj: Au.news.yahoo.com, Instagram.com

Autor:
Publikováno: 9. 5. 2023 09:58 Nahlásit obsah