Kategorie Supermarket

Článek
V hlavní roli pesticidy: Kterému ovoci a zelenině byste se měli v obchodě příště vyhnout?
V hlavní roli pesticidy: Kterému ovoci a zelenině byste se měli v obchodě příště vyhnout? Ovoce a zelenina tvoří důležitou součást našeho jídelníčku. Stojí ovšem za zamyšlení, kde je kupujeme. Jestli je máme v bio kvalitě ze své zahrádky, není co řešit. Při nákupu ovoce a zeleniny v supermarketu bychom ale měli být obzvlášť opatrní. Kromě vitamínů a minerálů totiž našemu tělu zajistíme i něco jiného. A to značný přísun pesticidů.
Článek
V obchodě potkala pár, který se zajímal o její dcerku. Po chvíli se ji snažili unést
V obchodě potkala pár, který se zajímal o její dcerku. Po chvíli se ji snažili unést Následující příběh, který vám přinášíme, se může stát komukoliv z nás. Amanda Cropsey Florczykowski byla jako obvykle nakupovat v supermarketu ve městě Longview v Texasu. Během nakupování jí však přišlo, že ji někdo sleduje.
Článek
Zaslechla pláč malé holčičky. Když uviděla, proč brečí, zděsila se!
Zaslechla pláč malé holčičky. Když uviděla, proč brečí, zděsila se! Denně v supermarketech míjíme desítky lidí, kterých si ani nevšimneme. Co by za tento scénář dali manželé Erika a Robert Burchovi z Texasu. Během nakupování uslyšeli obrovský křik a pláč malé holčičky. Nebyl to však ale pláč umíněného dítěte! Když spatřili, proč holčička pláče, nemohli uvěřit svým očím.