Kategorie Obuv

Článek
Second hand Genesis spustil nový e-shop: Nabízí jedinečné kousky oblíbených značek
Second hand Genesis spustil nový e-shop: Nabízí jedinečné kousky oblíbených značek Chodíte ráda do second handů Genesis? V tom případě pro vás bude příjemnou zprávou, že síť této společensky odpovědné módy spustila novinkový e-shop. Pokud máte pocit, že zrovna nemáte nic na sebe, objevíte zde kvalitní modely oblíbených značek za příznivé ceny. A jaká je další výhoda nákupu v e-shopu Genesis? Každý kousek je originál.
Článek
Průměrná žena si za život koupí 469 párů bot. Inspirujte se a mějte doma boty pro každou příležitost
Průměrná žena si za život koupí 469 párů bot. Inspirujte se a mějte doma boty pro každou příležitost Průměrná žena si za svůj život koupí 469 párů bot, z toho 19 párů nikdy neobuje. Říká to alespoň výzkum společnosti Gocompare.com, která zkoumala nákupní chování 3 tisíc amerických žen. Ty byly schopny za celoživotní obutí utratit až 25 tisíc dolarů! Zkuste se jimi inspirovat a přečtěte si, které boty by neměly ve vaší skříni rozhodně chybět.
Článek
Účinný cvik na křeče v lýtkách. Zastavte je okamžitě
Účinný cvik na křeče v lýtkách. Zastavte je okamžitě Bolest lýtek dokáže potrápit nejednoho z nás a většinou se dostaví v noci. Bolest je tak silná, že nás dokáže ze spánku probudit a my se marně snažíme si alespoň od ní trochu ulevit, jenže nic nepomáhá.
Článek
6 důvodů proč nosit tenisky
6 důvodů proč nosit tenisky Tenisky jsou asi nejoblíbenějším typem bot vůbec. Nosí je každý. Dámy i pánové, děti… Obuje si je klidně i vaše babička. Proč jsou tak oblíbené a proč je nosit?
Článek
Kondicionér patří jen na vlasy? Velký omyl! Dá se využít chytře i v domácnosti
Kondicionér patří jen na vlasy? Velký omyl! Dá se využít chytře i v domácnosti Ačkoliv je kondicionér naprosto běžně dostupným kosmetickým přípravkem, najdou se ještě ženy, které jej nikdy v životě nekoupily a nikdy ani nepoužívaly. Jenže to je ovšem velká chyba, protože kondicionér nám může být, nejen co se týče vlasů, opravdu velkým pomocníkem!
Článek
Pryč s podpatky, pořiďte si na léto pohodlné sandálky!
Pryč s podpatky, pořiďte si na léto pohodlné sandálky! Zamilujte si sandálky, jsou hitem letošní sezóny! V teplých letních dnech se v nich budete cítit naprosto báječně. Jestli chcete, aby vaše nohy vypadaly zatraceně sexy, nalakujte nehty sytě červeným lakem, efekt zaručen! Nezapomínejte také na řádnou pedikůru, popraskaná chodidla nejsou v módě!
Článek
Boty a kabelka na ples
Boty a kabelka na ples 6. ledna začíná plesová sezóna. Článek o šatech už jste si mohli na našich stránkách přečíst, nyní se stručně podíváme na zásady týkající se plesové obuvi a kabelek.