Kvalitní dámské boty na pracovní schůzku i volný čas

Kvalitní dámské boty na pracovní schůzku i volný čas Zdroj: Rieker

Každá žena by měla vlastnit alespoň jeden pár obuvi na různé příležitosti - mokasíny a dámské tenisky na čas s přáteli, lodičky nebo dámské polobotky na plesy nebo sandálky a pantofle do horkých letních dnů. Nezapomeňte však ani na zateplené dámské kotníkové boty nebo kozačky do mrazivé zimy.

A jaké dámské boty si tedy můžete pořídit a k jakým událostem je během roku využijete? Mnoho žen si vždy láme hlavu s tím, jaká obuv se hodí k nejoblíbenějšímu kousku oblečení nebo outfitu. Výběr obuvi by měl záviset také na aktivitám, které budete vykonávat místům, kam se s obuví chystáte. A jak si správně vybrat? Pojďte to zjistit!

Jakou obuv zvolit na společenskou událost?

Výběr správné obuvi na formální události je obvykle spjat přímo s typem události. Ideálně byste si tak měli dopředu zjistit, jaký dresscode je od vás očekáván.

Na čistě formální setkání nebo ples byste měli volit mezi elegantními polobotkami nebo ikonickými dámskými lodičkami, ve kterých budete působit velmi sebevědomě. Pokud ale míříte na pracovní večírek nebo na večeři, můžete volit ke svému outfitu i ležérnější, ale stále elegantní obuv - dámské mokasíny.

Zdroj: Rieker Nezapomínejte, že se ve vybrané dámské obuvi musíte cítit dobře. Proto si vždy vybírejte takovou, která se vám nejvíce líbí. A pokud budete s volbou spokojeni, budete jen zářit.

A jaké boty si obout ve volném čase?

Pokud hledáte univerzální obuv, obujte si dámské tenisky v neutrálních barvách. S černými nebo bílými teniskami totiž nikdy nešlápnete vedle. Hodí se nejen ke každému vybranému outfitu, ale také k téměř každé volnočasové události. Pokud míříte na výlet do přírody nebo procházku do lesa, volte raději dámskou sportovní obuv, která je na tyto aktivity přizpůsobená.

Svoji volbu samozřejmě přizpůsobíte i ročnímu období - tuto zimu jsou výrazně trendy boty na platformě nebo jednoduché kozačky s libovolnou podešví.

Jaru naopak vévodí mimo jiné i ležérní dámské mokasíny a v létě nedejte dopustit na páskové dámské sandály nebo minimalistické espadrilky. Skvělou volbou na letní večírek, která padne matce i dceři, jsou jakékoliv boty na podpatku. Rieker totiž sluší oběma!

Zdroj: Rieker

Autor:
Publikováno: 16. 1. 2023 15:24 Nahlásit obsah