Co o vás vypovídají vaše oblíbené boty? Budete překvapená

Co o vás vypovídají vaše oblíbené boty? Budete překvapená Zdroj: Shutterstock

Každý z nás má doma své oblíbené boty. Někdo se cítí nejlépe v obyčejných teniskách, další si potrpí na elegantní polobotky. Je tedy jasné, že náš výběr je určitým způsobem ovlivněn naší osobností. Co o vás boty říkají?

Zvláště ženy mívají pro boty neobyčejnou slabost a jejich nákupy provází pocity euforie a nadšení. Vědci z univerzity v Kansasu však zjistili, že mimo to je možné až 90 % z naší osobnosti určit dle výběru bot.

Sportovní boty

Lidé o vás říkají, že stojíte oběma nohama pevně na zemi. Jste klidné povahy a jen tak vás někdo z rovnováhy nevyvede.

Conversky

Ačkoliv už možná věkem nepatříte mezi „náctileté“, stále se v hlavě tak trochu jako bláznivý teenager cítíte. Jste povahou velmi milí, býváte však také obezřetní.

Zdroj: Shutterstock Boty na platformě

Jste od přírody velmi společenští a i na sociálních sítích jste jako ryby ve vodě. Neváháte se se svými přáteli i širým okolím podělit o svou náladu či novinky ve svém životě.

Nápadné boty

Vybíráte si boty s výraznými barvami? Vy se zkrátka nikdy nechcete ztratit v davu a není vám proti mysli, když strhnete pozornost okolí na sebe.

Boty na vysokém podpatku

Jste sebevědomí a nevadí vám být ve středu pozornosti. Jednou z vašich slabých stránek je ovšem vaše náladovost. Rádi si věci děláte po svém, a když si něco usmyslíte, jdete si za tím.

Pohodlné boty

U bot nejvíce preferujete jejich pohodlnost? Jste klidní, máte vyrovnanou povahu, avšak své nápady dokážete prosadit bez toho, aniž byste se museli předvádět.

Zdroj: Shutterstock

Designérské kousky

I když takové boty nebývají vždy pohodlné, vy je zkrátka milujete a jste rádi, když můžete vypadat skvěle a naprosto jedinečně.

A jaké boty máte nejraději vy? Napište nám do komentářů.

Autor:
Publikováno: 29. 6. 2022 08:50 Nahlásit obsah