O albínskou holčičku z ruské Sibiře se přetahují modelingové agentury. Svou krásou ohromí i vás

O albínskou holčičku z ruské Sibiře se přetahují modelingové agentury. Svou krásou ohromí i vás Zdroj: Shutterstock

Jedenáctiletá holčička Nariyana, která se svou rodinou žije v Jakutsku na ruské Sibiři, vás okouzlí svou nadpozemskou krásou. Tato dívka, jíž se přezdívá sibiřská Sněhurka, se totiž narodila jako albínka. Díky světlým vlasům a bledé pleti se již nyní o Nariyanu bijí modelingové agentury.

Když Nariyana přišla před jedenácti lety na svět, její rodiče si ihned všimli její výjimečnosti. Tato dívka má jako jediná z rodiny blond vlasy a bledou tvář. Sami Nariyanini rodiče podotýkají, že je Nariyana prvním albínkou z obou stran rodové linie.

Nariyana ohromuje svou výjimečnou krásou už od svých osmi let, kdy ji pro veřejnost objevil ruský fotograf Vadim Rufov. Tento muž nafotil s albínskou dívenkou řadu kouzelných snímků, které obletěly prakticky celý svět.

Od této doby Nariyana přitahuje pozornost modelingových agentur. I když již dostala několik nabídek, její maminka prozatím nechce, aby tato sibiřská Sněhurka vstoupila do světa profesionálního modelingu.

“Už jsme dostali spoustu nabídek od modelingových a reklamních agentur. Nechci ale, aby Nariyana pracovala. Až vyroste, sama si vybere, kým chce být,” podotýká Nariyanina máma, která zaujímá ke své dceři velmi rozumný přístup.

Když se ale někdo zeptá Nariyany, čím chce být, tato jedenáctiletá dívka už má jasno. “Říká, že chce být modelkou,” směje se dívenčina máma.

I když je jedenáctiletá Nariyana nadpozemsky krásná a připomíná Elsu z Ledového království, ve skutečnosti žije život zcela obyčejného dítěte. Chodí do školy, ráda si hraje s kamarády a ve volném čase tančí a kreslí.

Autor:
Publikováno: 16. 3. 2021 14:06 Nahlásit obsah