Modelka Veronika Kašáková porodila krásného chlapečka. “Miss z děcáku” radostnou novinu oznámila na Instagramu

Modelka Veronika Kašáková porodila krásného chlapečka. “Miss z děcáku” radostnou novinu oznámila na Instagramu Zdroj: Instagram.com @veronikakasakova

Finalistka České Miss 2014 a úspěšná modelka Veronika Kašáková na svém Instagramu zveřejnila krásnou novinku. 16. února porodila zdravého chlapečka Matyáše, který vážil více než 4 kilogramy. I když jí porod dal vzhledem k váze miminka zabrat, může se nyní spolu s partnerem Milanem Sovadinou těšit z krásné rodiny.

S modelkou Veronikou Kašákovou, která je mimo jiné členkou prestižního žebříčku Mimořádné ženy časopisu Forbes, se život rozhodně nepáral. Rodiče ji odložili, a tak spolu s bratrem Karlem Kašákem vyrůstala v dětském domově ve Vysoké Peci u Chomutova. 

Z Veroniky Kašákové se stala úspěšná žena. V roce 2014 se dostala do finále České miss a posléze se vypracovala mezi nejúspěšnější tváře českého modelingu. O svém životě v roce 2014 vydala knihu Zpověď holky z děcáku, v roce 2016 založila Nadační fond Veroniky Kašákové, který pomáhá dětem z dětských domovů, aby se v dospělosti mohly postavit na vlastní nohy.

Veronika Kašáková, které se přezdívá “miss z děcáku”, vždy toužila po vlastní velké rodině. A nyní se jí to podařilo. 16. února 2021 přivedla na svět své první dítě, krásného chlapečka Matyáše. Novopečená maminka jej má s partnerem Milanem Sovadinou.

“Konečně jsem tu mezi vámi, narodil jsem se 16. 2. 2021. Jmenuji se Matyáš a těšil jsem se na vás, dával jsem si malinko na čas, pekl jsem se do krásy, abych se mamince a tatínkovi líbil. Maminka vytlačila 4,210 kg a 53 cm obrovské lásky. Je statečná a táta se mi taky moc líbí. Tak já jdu chrnět, byla to fuška,” oznámila Veronika Kašáková radostnou zprávu na svém Instagramu.

Novorozený chlapeček Matyáš je pěkný cvalda a vzhledem ke své váze přes čtyři kilogramy musel dát své mamince Veronice Kašákové pořádně zabrat. V každém případě se modelce a finalistce České Miss úsilí během porodu vyplatilo. Spolu s partnerem Milanem Sovadinou se může těšit z krásné rodiny.

Autor:
Publikováno: 19. 2. 2021 09:57 Nahlásit obsah