Kordula Stropnická v Karlových Varech překvapila svou krásou. Podle její mámy Veroniky Žilkové svůj vstup do společenského života zvládla na jedničku

Kordula Stropnická v Karlových Varech překvapila svou krásou. Podle její mámy Veroniky Žilkové svůj vstup do společenského života zvládla na jedničku Zdroj: Profimedia

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2022 skončil již v sobotu 9. července. Slavnostního ukončení festivalu se se svou mámou Veronikou Žilkovou účastnila také Kordula Stropnická. Tato 16letá slečna svou krásou snad všem vyrazila dech a někteří lidé ji dokonce označují za nejkrásnější dívku karlovarského festivalu za rok 2022.

“Karlovy Vary skončily, krásný zážitek a radost z Kordulky, která svůj vstup do společenského světa zvládla na jedničku, včetně focení,” napsala herečka Veronika Žilková na svůj instagramový účet a připojila společnou fotku se svou nádhernou 16letou dcerou.

Jak Veronika Žilková, tak Kordula Stropnická jsou na snímku oblečené v dlouhých společenských šatech, ve kterých jim to neskutečně sluší.

“Nádherná noblesní dívka, paní Veroniko.”, “Kordulka by měla svou krásu zúročit.”, “Kordulka je krásná slečna, tak úspěšný debut se povedl.”  Vzkázali lidé Veronice Žilkové na Instagramu.

Herečka Veronika Žilková přijela na karlovarský filmový festival spolu se svou 16letou dcerou Kordulou ze španělské Marbelly. V přímořském letovisku si během návštěvy ve vile mediálního magnáta a partnera Agáty Hanychové užívaly kratší letní dovolenou.

Když Veronika Žilková v Karlových Varech 2022 představovala film Spolu z dílny režisérů Davida Laňky a Martina Müllera, všem spadla brada. Ostatní zúčastněné totiž svou krásou zastínila Kordula Stropnická.

Mnozí z nás si Kordulu pamatují ještě jako malou holčičku, ale to dnes již není pravda. Vyrostla z ní nádherná 16letá dívka, které spousta lidí předpovídá zářnou kariéru. A to zvláště v modelingové branži. Co myslíte, strčí Kordula Stropnická v tomto směru brzy svou starší sestru Agátu Hanychovou do kapsy?

Zdroj: Instagram.com/veronikazilkovastropnicka 

Autor:
Publikováno: 11. 7. 2022 09:49 Nahlásit obsah