Z evangelického kněze sexy modelem: Clint Hayslett odložil kněžské roucho a stal se hvězdou internetu

Z evangelického kněze sexy modelem: Clint Hayslett odložil kněžské roucho a stal se hvězdou internetu Zdroj: Instagram.com @mrclinthayslett

Když jsme mladí, myslíme si, že nám leží svět u nohou a v životě už nic lepšího nezažijeme. A to zvlášť, když se náš věk přehoupne přes 40 let. Že nás může život v lecčem překvapit a nasměrovat úplně jinam, dokazuje příběh amerického pastora Clinta Haysletta, který se ve svých 45 letech stal uznávaným modelem. Co ně něj říkáte?

Clint Hayslett působil až do svých 45 let jako evangelický kněz v americkém Toledu, kde sloužil mše a oddával zamilované páry. I když jej poslání pastora v malém americkém městečku naplňovalo, jednoho dne se rozhodl, že by rád ve svém životě něco změnil.

Za službou pastora udělal tlustou čáru a paradoxně si našel práci v obchodním domě, kde prodával oblečení. Kromě toho začal pravidelně chodit do fitness centra a začal o sebe více dbát. Jeho další životní posun však byl už jenom o náhodách, ve které nikdy nevěřil.

Když se Clint Hayslett rozhodl, že se nechá ostříhat u elitního kadeřníka, dostal od něj lákavou nabídku. Tento muž byl totiž navíc manažerem společnosti vyrábějící sluneční brýle, a tak se Clinta zeptal, zda by s nimi jako model nafotil jejich nejnovější kampaň. Oba muži se dohodli na spolupráci.

I když na to Clint Hayslett nevypadá, je velmi ostýchavý, proto se o výsledky z focení nepodělil se svým okolím. Tuto skutečnost se ale letos na jaře rozhodl napravit Clintům syn Collin, který tátovy fotky zveřejnil na svém twitterovém účtu. Z bývalého evangelického pastora se díky tomu prakticky přes noc stala hvězda internetu.

„Můj otec má 45 let, právě si buduje modelingovou kariéru a musím uznat, že jsem ho nikdy neviděl šťastnějšího. Řekl mi, že čeká na šanci, aby mohl zazářit. Takže, milý Twittere, seznam se s mým tátou,“ napsal Collin konkrétně ve svém twitterovém příspěvku, který měl už během několika hodin virální dosah.

Popularita Clinta Haysletta přišla jako blesk z čistého nebe. Tento muž byl masovým sdílením i milými slovy komentujících velmi překvapen a jak sám říká, vůbec to nečekal. „Jsem velmi unavený. Poprvé v životě jsem se několik hodin nedokázal odlepit od telefonu. Bylo to jako znamení shora,“ komentoval bývalý kněz následovně.

Clint Hayslett má v současnosti svůj vlastní instagramový profil a ze své internetové popularity se snaží vytěžit opravdové maximum. Nejen, že dává rozhovory do médií, ale jeho modelingová kariéra je slušně našlápnutá. Jako model spolupracuje na nových kampaních a na obzoru jsou i další zakázky.

„Svým životním příběhem bych chtěl vzkázat mužům, aby si věřili a šli za svým snem,“ říká Clint Hayslett, který zůstává navzdory svému atraktivnímu vzhledu stále skromným člověkem a milujícím manželem. Svou manželku, se kterou se seznámil během vysokoškolských studií, považuje stále za nejdůležitějšího člověka ve svém životě. 

Autor:
Publikováno: 13. 8. 2019 14:00 Nahlásit obsah