Vadí vám lidé, kteří sklápějí sedadla v letadle? Žena vymyslela geniální pomstu

Vadí vám lidé, kteří sklápějí sedadla v letadle? Žena vymyslela geniální pomstu Zdroj: Shutterstock

Devět z deseti lidí, kteří někdy cestovali letadlem, by v tomto dopravním prostředku zakázali sklápěcí sedadla. Také vás štvou lidé, kteří sklápějí sedadla v letadle? Jedna Australanka vymyslela geniální pomstu, která je od dalšího sklápění spolehlivě odradí.

Cestovali jste někdy v životě letadlem? Možná, že si poměrně dobře vybavíte stísněný pocit, který nastal, když si někdo před vámi sklopil sedadlo. Váš už tak nevelký osobní prostor se ještě zmenšil.

Pro zajímavost - v rámci průzkumu provedeného cestovatelským portálem Skyscanner by devět z deseti lidí sklápěcí sedadla v letadle v případě krátkých letů úplně zrušilo. Dokonce 43 procent respondentů by zakázalo sklápění sedaček i během dlouhých letů.

Zdroj: Shutterstock Vadí i vám, když si před vámi v letadle někdo sklopí sedadlo? V tom případě možná oceníte trik jedné ženy, která prozradila, jak se těmto bezohledným pasažérům pomstít.

Žena jménem Fiona se o svou geniální pomstu podělila s ostatními v pořadu australské rozhlasové stanice Nova FM. “Znáte ty ventilační otvory nahoře, které můžete různě natočit? Já to vždy natočím přímo na jejich obličej a pustím to naplno,” řekla do rozhlasového éteru Australanka.

Zdroj: Shutterstock Její neobvyklý postup moderátoři okomentovali jako nejgeniálnější nebo nejďábelštější trik při cestování letadlem. Tento ženin postup však vzápětí posluchače rádia rozdělil na dva tábory. Jedni s jejím chováním zcela souhlasili, ovšem jiní jej považovali za velkou bezohlednost.

Souhlasíte se sklápěním sedadel v letadle? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: Novinky.cz, Telegraph.co.uk, Tn.nova.cz
Autor:
Publikováno: 28. 3. 2023 14:51 Nahlásit obsah