Dívka úplnou náhodou zjistila, že ji přítel podvádí. Na selfíčku ho prozradil odraz ve slunečních brýlích

Dívka úplnou náhodou zjistila, že ji přítel podvádí. Na selfíčku ho prozradil odraz ve slunečních brýlích Zdroj: TikTok.com

Američanka Sydney Kinsch přišla na nevěru svého přítele naprosto náhodou. Partner jí přes Snapchat poslal své selfie z jedoucího auta. Jenže, co náhoda nechtěla, zradily ho jeho sluneční brýle. Záletníka konkrétně prozradil odraz jeho ladné spolujezdkyně v šortkách.

Krátké video o nevěře je na TikToku virální

Podvedená 24letá dívka si nevěru nenechala pro sebe a svému již bývalému příteli dala pořádně za vyučenou na TikToku. Krátké video, které Sydney Kinsch natočila a zveřejnila zhruba před týdnem, se na této sociální síti stalo obrovským hitem. Dodnes jej viděly statisíce lidí. A nevěrník? Ten se může jenom kát.

Sydney Kinsch chodila se svým přítelem dlouhé čtyři roky. Myslela si, že je jejich vztah v naprostém pořádku. A to až do té doby, než jí přes Snapchat přišlo osudné přítelovo selfíčko s brýlemi, v nichž se odrážely nohy cizí slečny. Tento mladý muž si očividně neuvědomil, co vše mohou jeho brýle prozradit.

Sydney partnerovi přišla na dalších pět bokovek

“Jakmile mi došlo jeho selfie, zavolala jsem mu, jestli si uvědomil, co mi poslal. Neměl ani tušení, že vím, co vím. Když mu to docvaklo, vymlouval se na to, že je to jenom kamarádka a že je úplně normální mít kamarádky,” popsala Sydney.

Žena na fotce však nebyla ani jeho sestra, sestřenice či kamarádka, ale milenka. Podváděná Sydney navíc po odhalení nevěry zjistila, že ji její přítel podváděl s pěti dalšími ženami. Virální video, které Sydney zveřejnila na TikToku, tak pro ni bylo sladkou tečkou za nevydařeným vztahem a pomstou za ponižující situaci, do které ji její bývalý partner dostal.

Autor:
Publikováno: 12. 11. 2020 13:43 Nahlásit obsah