Svou přítelkyni načapal v posteli s cizím mužem: Jeho reakce baví internet

Svou přítelkyni načapal v posteli s cizím mužem: Jeho reakce baví internet Zdroj: Scribol.com

Toto je ta největší noční můra: Večer se neohlášeně vracíte domů, protože chcete překvapit svého partnera. Nahlédnete do ložnice a ejhle, vedle vašeho miláčka spí někdo cizí. Podobný šok, ale v reálu, zažil Texasan Duston Holloway. Vedle jeho přítelkyně ležel úplně cizí muž. Duston si ale zachoval chladnou hlavu a zareagoval zcela nečekaně.

Duston Holloway zažil v jeden večer obrovský šok i velké zklamání. Když se vrátil domů, načapal svou přítelkyni, jak spí v posteli vedle neznámého muže, který byl bez trička. I když Duston přiznává, že mu chtěl nejprve nakopat zadek, ovládl se.

Zdroj: News24.com Přiznává ovšem, že se v něm vařila krev. „Když jsem to trochu vstřebal, ťukal jsem na svou přítelkyni, aby mi vysvětlila, o co běží. Chtěl jsem se jí zeptat, jestli si mám jít lehnout vedle. Taky mě zajímalo, co by si dal ten její týpek k snídani.  Ale byla opilá, jak zákon káže, a spala dál,“ popisuje Duston.

Zdroj: Greeningz.com Zatímco by se jiní hned hrnuli do bitky, Duston si zachoval chladnou hlavu a udělal si se svou spící nevěrnou přítelkyní a jejím novým objevem pouhopouhé selfie. Tento snímek následně nahrál na Facebook.

„Když přijdete a najdete cizího muže s tou, kterou milujete,“ napsal Duston ke svému nejnovějšímu selfíčku. Zároveň k této fotce nezapomněl dodat, že „dobří muži si zaslouží jen dobré ženy“.

Zdroj: Scribol.com Celá nepříjemná situace tedy dopadla v naprostém klidu. „Nakonec jsem si jenom udělal selfie a odešel jako boss,“ popisuje paroháč, jehož reakce na odhalenou nevěru vzbudila na internetu jedno velké uznání. Dustonovi navíc na Facebooku vyjadřovaly podporu tisícovky lidí. Jejich laskavé zprávy a komentáře mu pomohly k tomu, aby se ze svého životního zklamání co nejrychleji otřepal a začal opět plnohodnotně žít.

Autor:
Publikováno: 17. 4. 2019 14:00 Nahlásit obsah