Kategorie Rozvod

Článek
Rozvod Patricie Pagáčové s manželem Tiborem: Herečka řekla, jak se věci mají
Rozvod Patricie Pagáčové s manželem Tiborem: Herečka řekla, jak se věci mají Manželství herečky Patricie Pagáčové a dramaturga Tibora Pagáče je v troskách. Oba manželé v tuto chvíli žijí již odděleně a připravují se na rozvod. Jejich manželství mělo již delší dobu procházet těžkou krizí.
Článek
Manžel nařídil své manželce, ať je ženou v domácnosti. Tento muž nechce platit za školku
Manžel nařídil své manželce, ať je ženou v domácnosti. Tento muž nechce platit za školku Vztahy mezi manželi bývají různé. Harmonické i takové, v jejichž případě si klepete na čelo. Své by mohla vyprávět trojnásobná maminka, jejíž manžel ročně vydělá víc než 150 tisíc liber, jenže nechce platit za mateřskou školu. Po své manželce proto chce, aby opustila své zaměstnání a byla ženou v domácnosti.
Článek
Žena podala žádost o rozvod kvůli nechutné přezdívce, kterou jí dal manžel. Jeho přístup jí přišel za čarou
Žena podala žádost o rozvod kvůli nechutné přezdívce, kterou jí dal manžel. Jeho přístup jí přišel za čarou Důvody k rozvodu mohou být různé a za ukončením manželství nemusí stát pouze nevěra. Jedna žena podala žádost o rozvod poté, co se dozvěděla, jak hanlivou jí dal manžel přezdívku a jak o ní mluvil před svými kamarády. O tomto manželství s nešťastným koncem informoval portál Ladbible.com.
Článek
Nejčastější důvody rozvodu: Rozvodový právník objasnil, o které se jedná
Nejčastější důvody rozvodu: Rozvodový právník objasnil, o které se jedná Když se dva lidé berou, slibují si, že po svém boku zůstanou šťastně až do smrti. Jenže statistiky mluví jinak. V Česku se následně rozvádí každé druhé manželství. Zajímá vás, jaké jsou nejčastější důvody rozvodu? Rozvodový právník Dennis R. Vetrano Jr. na sociálních sítích odhalil, o které se jedná.
Článek
Svatební fotograf prozradil, jak pozná, že spolu ženich a nevěsta dlouho nevydrží. Tímto chováním spějí rychle k rozvodu
Svatební fotograf prozradil, jak pozná, že spolu ženich a nevěsta dlouho nevydrží. Tímto chováním spějí rychle k rozvodu Ženich a nevěsta si zpravidla užijí svatbu jednou za život. Existují však lidé, pro které jsou svatby doslova denním chlebem. Kromě svatební koordinátorky jde také o svatebního fotografa, který již má něco vypozorované. Několik svatebních fotografů nyní prozradilo, jak poznají, že spolu novomanželé dlouho nevydrží.
Článek
Topmodelka Adriana Sklenaříková oznámila rozvod. Po 12 letech opouští marocko-francouzského miliardáře
Topmodelka Adriana Sklenaříková oznámila rozvod. Po 12 letech opouští marocko-francouzského miliardáře Několik dní po Vánocích slovenská topmodelka Adriana Sklenaříková zveřejnila na sociálních sítích šokující zprávu, kterou snad nikdo nečekal. V instastories oznámila, že se po 12 letech rozvádí se svým manželem Aranem Ohanianem. Pár má spolu dceru Ninu, která v letošním roce oslavila 4. narozeniny.
Článek
V nešťastném manželství se vyjedla na 114 kilo. Po rozvodu zhubla 64 kilogramů a nosí velikost S
V nešťastném manželství se vyjedla na 114 kilo. Po rozvodu zhubla 64 kilogramů a nosí velikost S Když je žena nešťastná, s emocemi se často vypořádává jídlem. To je také případ 36leté Keighley Muldoonové ze skotského Glasgow, která se v nešťastném manželství vyjedla na neskutečných 114 kilogramů. Před 2 lety se rozhodla, že ve svém životě provede radikální změnu. Rozvedla se, zhubla 64 kilogramů a je konečně šťastná.
Článek
7 věcí, které zaručeně zničí vaše manželství
7 věcí, které zaručeně zničí vaše manželství Jsou věci, které by se v manželství a celkově v partnerském vztahu prostě dělat neměly. I přesto, že to v tu chvíli nemusíte myslet nijak zle, partner to postupem času, kdy se problémy budou na sebe nabalovat, uvidí jinak. Přichystali jsme si tedy pro vás 7 věcí, na které byste si měli dávat pozor, pokud chcete, aby vaše manželství vydrželo.
Článek
Vlastina Svátková představila nového přítele. Je o 7 let mladší a věnuje se amatérskému hokeji
Vlastina Svátková představila nového přítele. Je o 7 let mladší a věnuje se amatérskému hokeji Herečka a spisovatelka Vlastina Svátková má za sebou čerstvě druhý rozvod. S Jiřím Kounickým se rozvedla koncem roku 2020, za rozpad jejich manželství prý mohla karanténa. Tato křehká žena však dlouho nezůstala sama. Na Instagramu představila svého přítele, kterým je o 7 let mladší amatérský hokejista Jan Ryba.
(12) Načíst více