Topmodelka Adriana Sklenaříková oznámila rozvod. Po 12 letech opouští marocko-francouzského miliardáře

Topmodelka Adriana Sklenaříková oznámila rozvod. Po 12 letech opouští marocko-francouzského miliardáře Zdroj: Shutterstock

Několik dní po Vánocích slovenská topmodelka Adriana Sklenaříková zveřejnila na sociálních sítích šokující zprávu, kterou snad nikdo nečekal. V instastories oznámila, že se po 12 letech rozvádí se svým manželem Aranem Ohanianem. Pár má spolu dceru Ninu, která v letošním roce oslavila 4. narozeniny.

Na Instagramu slovenské topmodelky Adriany Sklenaříkové vypadalo vše přímo pohádkově. Úsměvy, šťastná rodina, slunce, moře, nekonečné pláže i spousta luxusu. Naposledy Adriana Sklenaříková sdílela fotku svého vánočního stromečku a vánoční výzdoby, pod kterou svým fanouškům popřála krásné Vánoce.

Jenže už několik hodin po Štědrém večeru slovenská topmodelka všechny zaskočila. V instastories totiž sdílela veřejné prohlášení o tom, že se se svým manželem Aranem Ohanianem po 12 letech rozvádí.

“S těžkým srdcem píšu těchto pár řádků... Dvanáct nádherných let, které jsme společně prožili. Nikdy jsem se nenasmála tak jako po tvém boku. Náš příběh byl krásný a já ho tak milovala. Přesto jsme se dnes rozhodli jít každý svou cestou. Láska nikdy neskončí. Dal jsi mi ten nejkrásnější z pokladů - naši Ninu. Jsi a navždy budeš,” oznámila Adrïana Sklenaříková na Instagramu.

Zdroj: Shutterstock Slovenská topmodelka tvořila s marocko-francouzským miliardářem arménského původu Aramem Ohanianem pár 12 let, z toho 8 let byli manželé. Aram svou ženu hýčkal ve svém luxusním sídle v Maroku, a to i se společnou dcerou Ninou, která letos oslavila 4. narozeniny. 

Pro Adrianu Sklenaříkovou je přitom její dcerka obrovským pokladem. Porodila ji totiž až ve svých 46 letech jako své prvorozené dítě, neboť v minulosti se jí nedařilo otěhotnět.

Zdroj: Instagram.com/adrianakarembeusklenarikova
Autor:
Publikováno: 30. 12. 2022 11:53 Nahlásit obsah