V nešťastném manželství se vyjedla na 114 kilo. Po rozvodu zhubla 64 kilogramů a nosí velikost S

V nešťastném manželství se vyjedla na 114 kilo. Po rozvodu zhubla 64 kilogramů a nosí velikost S Zdroj: Shutterstock

Když je žena nešťastná, s emocemi se často vypořádává jídlem. To je také případ 36leté Keighley Muldoonové ze skotského Glasgow, která se v nešťastném manželství vyjedla na neskutečných 114 kilogramů. Před 2 lety se rozhodla, že ve svém životě provede radikální změnu. Rozvedla se, zhubla 64 kilogramů a je konečně šťastná.

Problémy v manželství zaháněla jídlem

Keighley Muldoonová ze Skotska chodila dlouhé roky do fastfoodu, milovala sladkosti a dopřávala si i jiné nezdravé pokrmy. Právě jídlem řešila problémy ve svém manželství, ve kterém byla velmi nešťastná. 

Tato žena začala výrazně přibírat v roce 2016, kdy jí to v manželství přestalo klapat. Podle svých slov se přejídala proto, aby zahnala smutek. Jenže jídlo její problémy nijak nevyřešilo. Kromě problémů ve vztahu Keighley Muldoonovou začalo trápit i to, jak vypadá.

Vyjedla se na 114 kilogramů a připadala si odporná

Postupem času se totiž vyjedla na neskutečných 114 kilogramů a od ostatních získala přezdívku Pizza Lady. “Upřímně jsem se nenáviděla za to, co se ze mě stalo. Ani když jsem čekala dnes 17letého syna Dylana, nevážila jsem tolik. Připadala jsem si odporná. Nenáviděla jsem své břicho a strie. Připadala jsem si ztracená,” uvedla Keighley Muldoonová pro Daily Mail.

Když se jejímu tělu začali posmívat i cizí lidé na ulici, měla ještě menší sebevědomí nežli dřív. Tím, jak vypadá, se velmi trápila a doma kvůli tomu často plakala. “Říkali mi třeba, že se budova třese, když jdu. Kvůli mé váze na mě pokřikovali a uráželi mě,” dodala Keighley.

Zdroj: Shutterstock Po rozvodu zhubla 64 kilogramů

V roce 2020 si konečně řekla dost a ve svém životě provedla radikální změnu. Podala žádost o rozvod, začala se zdravě stravovat a pravidelně cvičit, což ji nakoplo po fyzické i psychické stránce. 

V současné době Keighley Muldoonová váží kolem 50 kilogramů, má velikost S a konečně se sama sobě zase líbí. Kromě toho, že našla ztracené sebevědomí a srší energií, má kolem sebe spoustu přátel a také přiznává, že konečně začala zase randit.

Zdroj: Instagram.com/keighleymuldoon, Dailymail.co.uk

Autor:
Publikováno: 14. 9. 2022 10:45 Nahlásit obsah