Vlastina Svátková představila nového přítele. Je o 7 let mladší a věnuje se amatérskému hokeji

Vlastina Svátková představila nového přítele. Je o 7 let mladší a věnuje se amatérskému hokeji Zdroj: Shutterstock

Herečka a spisovatelka Vlastina Svátková má za sebou čerstvě druhý rozvod. S Jiřím Kounickým se rozvedla koncem roku 2020, za rozpad jejich manželství prý mohla karanténa. Tato křehká žena však dlouho nezůstala sama. Na Instagramu představila svého přítele, kterým je o 7 let mladší amatérský hokejista Jan Ryba.

Vlastina Svátková má opět důvod k úsměvu. I když jí druhé manželství s filmovým produkčním Jiřím Kounickým nevyšlo, tato 39letá půvabná žena začíná nový život. Se svými třemi syny se přestěhovala do nového domu a je navíc zamilovaná až po uši. Po boku má totiž nového přítele, o 7 let mladšího amatérského hokejistu Jana Rybu.

Jak Vlastina Svátková prozradila, svého nového muže potkala v zahradnictví. A to zrovna v době, kdy si před druhým rozvodem kupovala nový dům a chtěla řešit věci kolem zahrady. S 32letým Janem Rybou, který jí pomáhal se zařizováním nového bydlení, byli původně jenom dobří kamarádi. Pak ale zjistili, že jsou si velmi blízcí. Nyní spolu už bok po boku žijí v novém domě a dle příspěvků na sociálních sítích jim to perfektně klape.

“Divím se, že ještě neutekl, jsem přesně ta ženská, která nedá chvíli klidu, protože má neustále nějaké blbé nápady, které chce druhý den kompletně změnit. Neutekl, i když ví, že se mnou už nehne, zásadně mě nezmění a občas budu netaktní, krutě pravdivá a nepraktická ženská se třemi syny,” napsala na Instagramu Vlastina Svátková, která po boku nového muže srší obrovským štěstím.

Křehká herečka, která se mihla například i v zahraničním trháku Casino Royale vedle Daniela Craiga, se svým partnerem Janem Rybou také neúnavně pracuje na zvelebování svého nového bydlení.

“Za poslední měsíc jsme absolvovali: malování, tapetování, spárování, broušení, vrtání, obkládání a já nevím, co všechno ještě. Spoustu věcí jsme se učili úplně od nuly. Byly chvíle, kdy měl člověk energii už jen na schování hlavy do dlaní... Ale nějakým zázrakem ještě žijeme. Nějakým zázrakem mi stačí jedno objetí a mám zase energie na rozdávání. Nějakým zázrakem mám @vlastinasvatkova,” vyznal v jednom ze svých instagramových postů city k půvabné herečce Jan Ryba.

Vlastina Svátková se svým fanouškům svěřila i s dojemným okamžikem, který mezi ní a mladým hokejistou proběhl náhodou v autě: “Dnes se na mě v autě podíval a řekl:,,Před dvěma lety jsem narazil na tvoji fotku v časopise a v duchu si řekl, že jsi docela hezká. V životě by mě nenapadlo, že za dva roky budu vedle tebe sedět, držet tě za ruku a smát se tomu, jaká jsi koza,” popsala na Instagramu sympatická herečka.

Autor:
Publikováno: 19. 5. 2021 11:37 Nahlásit obsah