Kategorie Nový dům

Článek
Simona Krainová zapouští kořeny v exotice. V Karibiku staví nový dům
Simona Krainová zapouští kořeny v exotice. V Karibiku staví nový dům Vypadá to, že se Simona Krainová do Česka jen tak nepodívá. V Dominikánské republice, kde s rodinou přechodně žije, totiž postupně zapouští kořeny. Jak se pochlubila na Instagramu, rozhodla se, že si zde postaví dům. A svá slova následně proměnila v činy.
Článek
Nikol Štíbrová a její vysněný dům: Podívejte se, jak bydlí
Nikol Štíbrová a její vysněný dům: Podívejte se, jak bydlí Herečka a influencerka Nikol Štíbrová bydlí se svým manželem Petrem Leitgebem a dvěma syny konečně ve svém. Do nového domu, který si postavili v Lánech, se nastěhovali o Vánocích 2021. Do nového a čerstvě zařízeného domu nechala Nikol Štíbrová své fanoušky nahlédnout na Instagramu. Jak se vám její bydlení líbí?
Článek
Vlastina Svátková představila nového přítele. Je o 7 let mladší a věnuje se amatérskému hokeji
Vlastina Svátková představila nového přítele. Je o 7 let mladší a věnuje se amatérskému hokeji Herečka a spisovatelka Vlastina Svátková má za sebou čerstvě druhý rozvod. S Jiřím Kounickým se rozvedla koncem roku 2020, za rozpad jejich manželství prý mohla karanténa. Tato křehká žena však dlouho nezůstala sama. Na Instagramu představila svého přítele, kterým je o 7 let mladší amatérský hokejista Jan Ryba.
Článek
Tomáš Klus se s manželkou Tamarou přestěhoval do nového domu. Bydlení snů budovali 6 let
Tomáš Klus se s manželkou Tamarou přestěhoval do nového domu. Bydlení snů budovali 6 let Oblíbený zpěvák Tomáš Klus se svou manželkou Tamarou a třemi dětmi konečně bydlí ve svém. Tento hvězdný manželský pár na Instagramu oznámil, že se stěhuje do nového domu. Písničkář a jeho půvabná žena na svém vysněném bydlení tvrdě dřeli celých šest let. Úsilí se vyplatilo a Tomáš Klus se svou rodinou se právě zabydluje v novém.