Nikol Štíbrová a její vysněný dům: Podívejte se, jak bydlí

Nikol Štíbrová a její vysněný dům: Podívejte se, jak bydlí Zdroj: Shutterstock

Herečka a influencerka Nikol Štíbrová bydlí se svým manželem Petrem Leitgebem a dvěma syny konečně ve svém. Do nového domu, který si postavili v Lánech, se nastěhovali o Vánocích 2021. Do nového a čerstvě zařízeného domu nechala Nikol Štíbrová své fanoušky nahlédnout na Instagramu. Jak se vám její bydlení líbí?

Nikol Štíbrová konečně bydlí v novém. Jak prozradila, dům jí navrhla a nakreslila maminka, která - ač je zubařka - má úžasný vkus. Dům pak realizovala stavební firma a také designové studio.

Že se v novém domě bydlí opravdu nádherně, ukázala Nikol Štíbrová právě na Instagramu. Sdílela fotku obývacího pokoje propojeného s jídelnou a kuchyní, kterému dominují velká otevřená okna s úžasným výhledem na terasu a bazén, ovšem i do okolí.

Vystřídat během třinácti let osm podnájmů je trošičku vopruz, ale má to jednu nespornou výhodu. Když se konečně chystáte do svýho, víte už celkem přesně, co vám v bydlení nevyhovuje a bez čeho naopak neumíte fungovat. Já třeba potřebuju tak nějak hezky vidět. Z okna. Často s oblibou civim doblba a tady pro to mám optimální podmínky,” okomentovala fotku svého bydlení snů Nikol.

Jak je vidět, sympatická herečka a influencerka propojila ve svém bydlení moderní, svěží prvky s těmi klasickými. Například v obývacím pokoji najdete trendy tmavě zelenou sedačku, kterou Nikol Štíbrová zkombinovala s červeným kobercem v klasickém perském vzoru, který měl být původně v ložnici.

Mám tenhle babičkovský styl moc ráda a do ložnice se bude muset objednat jiný,“ okomentovala Nikol svůj příspěvek s tím, že jí perský koberec přišel až ze Švédska.

Nikol Štíbrová nechala zatím své instagramové sledující nahlédnout do obývacího pokoje, jídelny a kuchyně. Její dům, ve kterém se střídají přírodní materiály i barvy, působí velmi útulně a sálá z něj pohodová rodinná atmosféra. Tak ať se jí pěkně bydlí!

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 10. 2. 2022 09:26 Nahlásit obsah