Kategorie Bydlení

Článek
Změňte svůj domov k nepoznání: Stačí k tomu pár bytových doplňků
Změňte svůj domov k nepoznání: Stačí k tomu pár bytových doplňků Pokud se vám zařízení vašeho domu či bytu okoukalo, je čas na změnu. K tomu, aby to u vás doma vypadalo k nepoznání, nemusíte vůbec sáhnout hluboko do kapsy. Chce to dobře vybrat a zkombinovat jenom pár nových bytových doplňků, které každému pokoji dodají úplně jinou atmosféru. Kterými drobnostmi můžete úžasným způsobem proměnit svůj domov?
Článek
Zima je tu! Zútulněte si domov ve stylu hygge, a to levně a jednoduše
Zima je tu! Zútulněte si domov ve stylu hygge, a to levně a jednoduše Zima už klepe na dveře a vy pomalu hledáte místo, kde byste mohli příjemným způsobem strávit následující mrazivé měsíce. Když si seženete odpovídající doplňky a dekorace, vytvoříte si doma místo, ze kterého nebudete chtít po celou zimu vytáhnout paty ven. Jak si tedy na zimu vytvořit útulný domov, ze kterého dýchá pohoda a klid? Vsaďte na hygge!
Článek
Netradiční a originální využití zavařovacích sklenic
Netradiční a originální využití zavařovacích sklenic Budete se asi divit, ale zavařovačky se nemusí využívat jen na zavařování okurek, kompotů a marmelád, jak je v Čechách zvykem. A co se s nimi tedy dá dělat kreativního? Nechte se inspirovat naší vymazlenou fotogalerií.
Článek
Domácí osvěžovač vzduchu, ano je to možné
Domácí osvěžovač vzduchu, ano je to možné Domácí osvěžovač vzduchu, ano dá se to! Našli jsme pro vás snadný a voňavý návod na to, jak si jej připravit. Celá výroba Vám zabere dvacet minut, náklady jsou za pusu a vůni si vyberete sami. Podívejte se na náš foto návod a hurá do toho!
Článek
V tomhle bordelu dokážou lidé spát!
V tomhle bordelu dokážou lidé spát! Ne vždy se nám podaří mít doma perfektně naklizeno. To, co ale uvidíte na následujících fotografiích, předčí vaše nejdivočejší sny. O to více nás ale udivuje, že v tomto binci můžou lidé opravdu spát!
Článek
Milovník koček přeměnil svoje bydlení na ráj pro kočky
Milovník koček přeměnil svoje bydlení na ráj pro kočky Milujete kočky? Pokud oplýváte kreativitou a dostatkem financí, můžete se inspirovat jedním mužem z Kalifornie, který ze svého domu vytvořil doslova kočičí ráj.
(6) Načíst více