Kategorie Bydlení

Článek
Netradiční a originální využití zavařovacích sklenic
Netradiční a originální využití zavařovacích sklenic Budete se asi divit, ale zavařovačky se nemusí využívat jen na zavařování okurek, kompotů a marmelád, jak je v Čechách zvykem. A co se s nimi tedy dá dělat kreativního? Nechte se inspirovat naší vymazlenou fotogalerií.
Článek
Domácí osvěžovač vzduchu, ano je to možné
Domácí osvěžovač vzduchu, ano je to možné Domácí osvěžovač vzduchu, ano dá se to! Našli jsme pro vás snadný a voňavý návod na to, jak si jej připravit. Celá výroba Vám zabere dvacet minut, náklady jsou za pusu a vůni si vyberete sami. Podívejte se na náš foto návod a hurá do toho!
Článek
V tomhle bordelu dokážou lidé spát!
V tomhle bordelu dokážou lidé spát! Ne vždy se nám podaří mít doma perfektně naklizeno. To, co ale uvidíte na následujících fotografiích, předčí vaše nejdivočejší sny. O to více nás ale udivuje, že v tomto binci můžou lidé opravdu spát!
Článek
Milovník koček přeměnil svoje bydlení na ráj pro kočky
Milovník koček přeměnil svoje bydlení na ráj pro kočky Milujete kočky? Pokud oplýváte kreativitou a dostatkem financí, můžete se inspirovat jedním mužem z Kalifornie, který ze svého domu vytvořil doslova kočičí ráj.
Článek
Kde spí děti? Dechberoucí fotografie dětských pokojíčků z celého světa
Kde spí děti? Dechberoucí fotografie dětských pokojíčků z celého světa Projekt fotografa Jamese Mollisona se nazývá Where Children Sleep. A přesně tam, tedy na místa, kde děti spí, se také podíváme. Nemáme však na mysli dětský pokojíček vašich ratolestí... Jak se spí dětem v Brazílii, na Pobřeží slonoviny nebo v Japonsku? Rozdíly jsou dechberoucí.
Článek
Inspirujte se úchvatným bydlením pod zemí
Inspirujte se úchvatným bydlením pod zemí I obyčejná jeskyně se dá vkusně zařídit. Nevěříte? Prohlédněte si si fotogalerii úžasného bydlení pod zemí a přesvědčte se sami.
Článek
Bydlení: 16 úžasných vychytávek
Bydlení: 16 úžasných vychytávek Fantazii se meze nekladou! To platí i o světě bydlení. Neotřelý design, originalita a hravost vedou. Je libo skluzavku uprostřed pokoje? Ohniště v obýváku? Nebo Atlandtidu v ložnici? Všechno je možné. Inspirujte se 16 úžasně vychytanými příbytky.
Článek
Předsíň – vizitka každé domácnosti
Předsíň – vizitka každé domácnosti Mnoho z nás možná předsíni nevěnuje při zařizování bytu či domu tolik pozornosti. Přitom je předsíň důležitá. Je to to první, co uvidí naši hosté. Jakási vizitka našeho obydlí. Poházené boty a bundy rozvěšené všude,…
(2) Načíst více