Stará truhla jako originální bytový doplněk: Přeměňte ji na konferenční stolek nebo úložný prostor

Stará truhla jako originální bytový doplněk: Přeměňte ji na konferenční stolek nebo úložný prostor Zdroj: Pinterest.com

V minulosti bývala truhla nezbytnou součástí domovů našich předků. Tento kousek nábytku v současné době zažívá renesanci a vrací se opět zpátky do českých domácností. I vy můžete u sebe doma truhlu využít takřka na tisíc způsobů. A to nejen jako konferenční stolek nebo úložný prostor.

Stará truhla ozvláštní každičký kout vašeho domova

Objevili jste na půdě starou truhlu, které byste chtěli vdechnout nový život? Pusťte se do její renovace. Získáte tak velmi zajímavý doplněk, který dokáže ozvláštnit každičký kout vašeho domu či bytu. Zvlášť když propojíte tento starý prvek s moderní výbavou svého domova. Přinášíme vám několik tipů na to, jakým způsobem můžete starou truhlu využít i vy.

Truhla jako konferenční stolek

Zdroj: Pinterest.com V současné době je truhla nejčastěji k vidění jako originální konferenční stolek. Tomuto zrenovovanému kousku nábytku to v obývacím pokoji nejvíc sluší v kombinaci s moderní sedací soupravou a stylovým koberečkem.

Truhla jako konferenční stolek nejen skvěle vypadá, nabízí také úložný prostor, do kterého hravě schováte všechny svoje knížky, noviny nebo časopisy, které chcete mít vždy po ruce. Do objemnější truhly se vám však vlezou také deky nebo polštáře.

Truhla jako lavice s úložným prostorem

Zdroj: Pinterest.com Stará truhla může mít skvělé využití také v předsíni nebo vstupní hale. Může vám zde posloužit jako stylová lavice na sezení, do které schováte všechny věci, které nechcete mít na očích. A to třeba deštníky, pláštěnky nebo přezůvky. Starým truhlám to navíc bude slušet také v kombinaci s nástěnným retro zrcadlem.

Truhla jako skrýš na drobnosti

Zdroj: Pinterest.com Zrenovovaná retro truhla skvěle oživí také vaši ložnici, kde z ní může vzniknout velmi zajímavý úložný prostor. A co do ní například dávat? Ručníky či ložní prádlo, do menších přihrádek zkuste schovat také šperky nebo bižuterii.

Truhla jako originální vinotéka

Zdroj: Pinterest.com Jestli máte šikovné ruce, můžete starou truhlu přetvořit také na stylovou vinotéku. Lahve vašeho oblíbeného vína tak budou mít velmi originální uskladnění, ze kterého se může stát zajímavý prvek vašeho obývacího pokoje nebo jídelny.

Autor:
Publikováno: 17. 2. 2020 12:00 Nahlásit obsah