Kategorie Bytový design

Článek
Bublinková fólie původně nesloužila k balení předmětů: Kdo ji vymyslel a jak se používala?
Bublinková fólie původně nesloužila k balení předmětů: Kdo ji vymyslel a jak se používala? Bublinková fólie je nedílnou součástí našich životů. Také ji rádi praskáte? Tento průhledný plastový materiál s drobnými polštářky naplněnými vzduchem se v současnosti používá jako obalový materiál při přepravě nebo skladování různých předmětů. Původní využití bublinkové fólie však bylo úplně jiné. Zajímá vás jaké? Toto zjištění vás možná překvapí.
Článek
Obrazy z mechu jako nový trend: Pusťte se do tvoření a pozvěte k sobě domů přírodu
Obrazy z mechu jako nový trend: Pusťte se do tvoření a pozvěte k sobě domů přírodu V moderních interiérech jsou stále častěji vidět obrazy z mechu. I vy se můžete dát do tvoření a vpustit k sobě domů stále zelenou přírodu nabitou pozitivní energií. I když interiéru nejvíc sluší rostlé pokojové květiny, také obrazy z mechu stojí za pozornost.
Článek
Stará truhla jako originální bytový doplněk: Přeměňte ji na konferenční stolek nebo úložný prostor
Stará truhla jako originální bytový doplněk: Přeměňte ji na konferenční stolek nebo úložný prostor V minulosti bývala truhla nezbytnou součástí domovů našich předků. Tento kousek nábytku v současné době zažívá renesanci a vrací se opět zpátky do českých domácností. I vy můžete u sebe doma truhlu využít takřka na tisíc způsobů. A to nejen jako konferenční stolek nebo úložný prostor.
Článek
Ze starých dřevěných oken vykouzlíte originální bytovou dekoraci: Je libo konferenční stolek, nástěnné zrcadlo nebo předsíňovou stěnu?
Ze starých dřevěných oken vykouzlíte originální bytovou dekoraci: Je libo konferenční stolek, nástěnné zrcadlo nebo předsíňovou stěnu? Recyklace starých věcí je pro někoho koníčkem. I když této záležitosti příliš neholdujete, měli byste vědět, že díky recyklaci starých věcí můžete opravdu vkusně zkrášlit svůj domov. Originální bytovou dekoraci si můžete vyrobit například ze starých dřevěných oken, které padnou jako ulité i do moderních interiérů. Jaké tedy máte možnosti?
Článek
Změňte svůj domov k nepoznání: Stačí k tomu pár bytových doplňků
Změňte svůj domov k nepoznání: Stačí k tomu pár bytových doplňků Pokud se vám zařízení vašeho domu či bytu okoukalo, je čas na změnu. K tomu, aby to u vás doma vypadalo k nepoznání, nemusíte vůbec sáhnout hluboko do kapsy. Chce to dobře vybrat a zkombinovat jenom pár nových bytových doplňků, které každému pokoji dodají úplně jinou atmosféru. Kterými drobnostmi můžete úžasným způsobem proměnit svůj domov?