Kategorie Bydlení snů

Článek
Tereza Kerndlová prodává dům ve Španělsku. Luxusní vilu s bazénem u moře můžete mít za 40 milionů
Tereza Kerndlová prodává dům ve Španělsku. Luxusní vilu s bazénem u moře můžete mít za 40 milionů Sluneční paprsky, teplo, šumění moře, mořské vlny a krásný výhled. Nejen to slibuje zpěvačka Tereza Kerndlová, která na svém Instagramu nabízí luxusní vilu s bazénem u moře. Tento dům v přímořském letovisku Estepona, kde Tereza žije, můžete mít za 40 milionů korun.
Článek
Veronika Arichteva rekonstruuje starý dům: Jak práce probíhají, ukázala na Instagramu
Veronika Arichteva rekonstruuje starý dům: Jak práce probíhají, ukázala na Instagramu Herečka Veronika Arichteva a její manžel, režisér Biser Arichtev mají momentálně plné ruce práce. Pustili se totiž do rozsáhlé rekonstrukce starého domu, který chtějí přebudovat v rodinné hnízdečko. Veronika Arichteva nyní na svém Instagramu sdílela video, aby ukázala, jak práce aktuálně postupují.
Článek
Nikol Štíbrová a její vysněný dům: Podívejte se, jak bydlí
Nikol Štíbrová a její vysněný dům: Podívejte se, jak bydlí Herečka a influencerka Nikol Štíbrová bydlí se svým manželem Petrem Leitgebem a dvěma syny konečně ve svém. Do nového domu, který si postavili v Lánech, se nastěhovali o Vánocích 2021. Do nového a čerstvě zařízeného domu nechala Nikol Štíbrová své fanoušky nahlédnout na Instagramu. Jak se vám její bydlení líbí?
Článek
Tomáš Klus se s manželkou Tamarou přestěhoval do nového domu. Bydlení snů budovali 6 let
Tomáš Klus se s manželkou Tamarou přestěhoval do nového domu. Bydlení snů budovali 6 let Oblíbený zpěvák Tomáš Klus se svou manželkou Tamarou a třemi dětmi konečně bydlí ve svém. Tento hvězdný manželský pár na Instagramu oznámil, že se stěhuje do nového domu. Písničkář a jeho půvabná žena na svém vysněném bydlení tvrdě dřeli celých šest let. Úsilí se vyplatilo a Tomáš Klus se svou rodinou se právě zabydluje v novém.
Článek
Chalupa Wishbone Cottage z 16. století vypadá zchátrale a opuštěně. Uvnitř se však ukrývá útulné bydlení
Chalupa Wishbone Cottage z 16. století vypadá zchátrale a opuštěně. Uvnitř se však ukrývá útulné bydlení Často se říká, že bychom neměli dát na první dojem. V případě chalupy Wishbone Cottage nacházející se v Malvernských vrších v Anglii toto rčení platí dvojnásobně. Ač exteriér domu působí zchátralým dojmem, při otevření vchodových dveří se vám v celé kráse odhalí skvostný interiér. Paradoxem je, že tato chalupa dříve sloužila jako stáj a sklad sena.
Článek
Architektka přestavěla veřejné záchodky v centru Londýna na dům snů. Jejímu nápadu se lidé smáli, nyní jej obdivují
Architektka přestavěla veřejné záchodky v centru Londýna na dům snů. Jejímu nápadu se lidé smáli, nyní jej obdivují Když se architektka Laura Clarková jednoho dne procházela po Londýně, všimla si opuštěných veřejných záchodků. Pro většinu lidí by byl tento objekt nezajímavý až odpuzující, Lauře Clarkové se však v hlavě ihned zrodil neuvěřitelný nápad. Rozhodla se totiž, že toalety přestaví ve vlastní bydlení.