Jak se změnili a co dnes dělají herci z Upířích deníků?

Jak se změnili a co dnes dělají herci z Upířích deníků? Zdroj: www.bustle.com

Seriál Upíří deníky se začal vysílat už v roce 2009 a hlavní představitele vystřelil mezi hvězdy. Upírské romance byly zrovna v kurzu a tak se není co divit, že seriál sledovaly miliony lidí po celém světě. Od první klapky uběhlo už 10 let a my se dnes podíváme, jak se daří hercům, kteří se v seriálu objevili.

Nina Dobrev (Elena Gilbert)

Nina Dobrev si zahrála hlavní postavu Eleny, která se zamiluje do upíra Stefana a později i do jeho bratra Damona. Herečka si zahrála v prvních šesti sériích seriálu a poté odešla, ale vrátila se do poslední série, která měla celý příběh uzavřít. Po konci v Upířích denících se objevila v několika filmech, jako Poslední nás zachrání nebo xXx: Návrat Xandera Cage, kde si zahrála s Vin Dieselem a S. L. Jacksonem. V tomto roce se má objevit jako hlavní postava v seriálu Fam.

Letos uvidíme Ninu v seriálu Fam. Zdroj: www.thisisinsider.com

Paul Weasley (Stefan Salvatore)

Upíra Stefana, který se zamiloval do lidské dívky, která mu připomínala jeho dávnou lásku, si zahrál Paul Weasley. Ten měl slušně našláplou kariéru již před rolí v Upířích denících a tak ani dnes o práci nemá nouzi. Získal hlavní roli v seriálu Nepohádky, založil vlastní produkční společnost a u několika seriálů se posadil i na režisérskou židli.

Paul vypadá, jako by vůbec nestárnul. Není náhodou upír? Zdroj: www.ew.com

Ian Somerhalder (Damon Salvatore)

Když se Ian objevil v seriálu v roli Stefanova bratra Damona, spustila se teprve opravdová mánie a herec získal s obrovskou popularitou i zástupy fanynek. Během natáčení se dal dohromady s Ninou Dobrev, o tři roky později se však jako přátelé rozešli.

Už zanedlouho však začal randit s Nikki Reed (která si zahrála upírku Rosalii ve Stmívání). Pár se vzal v roce 2015 a v roce 2017 se jim narodila dcera. V tomto roce se má objevit v hlavní roli v Netflixovém seriálu V-Wars.

Ianovi se před časem narodila dcerka. Zdroj: www.pinterest.com

Kat Graham (Bonnie Bennett)

Kat Graham si v Upířích denících zahrála roli nejlepší Eleniny kamarádky Bonnie, která se dozví, že je čarodějnice. Kat Graham je v šoubyznysu jako ryba ve vodě a už od svých šesti let vystupovala v reklamách a v menších rolích. Je však i úspěšnou zpěvačkou a hudební producentkou a dokonce se i podílela na vytváření soundtracku k Upířím deníkům.

Kat Graham je i úspěšnou zpěvačkou. Zdroj: theskincareedit.com

Candice King (Caroline Forbes)

Příběh Caroline vyprávěl o tom, jak se z blond roztleskávačky stala upírka, která se později dokonce provdala za Stefana. Objevila se i v několika epizodách spin-offu The Originals. Od roku 2014 je provdána za Josepha Aarona ze skupiny The Fray a v roce 2016 se jim narodila dcerka Florence.

Candice je nyní mámou na plný úvazek. Zdroj: www.zimbio.com

Autor:
Publikováno: 7. 1. 2019 10:10 Nahlásit obsah