Kategorie Archiv

Článek
Tajemství hubnutí Alice Bendové. Herečka prozradila, jak shodila 9 kilo před létem
Tajemství hubnutí Alice Bendové. Herečka prozradila, jak shodila 9 kilo před létem Přichází plavková sezóna a herečka Alice Bendová má už o 9 kilo méně! Prozradila, jak se jí to podařilo a jaké triky při hubnutí používá. Herečka svou cestu za štíhlejší postavou popsala na svém instagramovém účtu.
Článek
Mutace Eris je novou variantou covidu 2023. Má tyto příznaky
Mutace Eris je novou variantou covidu 2023. Má tyto příznaky Lidí nakažených covidem opět přibývá. V Česku se aktuálně šíří nová varianta koronaviru, EG.5 neboli mutace Eris. Podle Světové zdravotnické organizace WHO tato varianta covidu nepředstavuje větší hrozby nežli předchozí mutace. Přesto je dobré vědět, jaké má Eris příznaky.
Článek
Magické zelené oči. Co vše prozradí o vašem charakteru?
Magické zelené oči. Co vše prozradí o vašem charakteru? Ne nadarmo se říká, že oči jsou oknem do duše. Na světě neexistují dva lidé, kteří by měli oči naprosto stejné, je to tedy něco, co má každý z nás zcela originální. V životě se můžeme setkat se třemi barvami oči - s hnědou, modrou a nejméně rozšířenou zelenou.
Článek
Žena pyšně zabila vzácnou žirafu a s úsměvem se s ní poté fotila. Kritika na sebe nenechala dlouho čekat
Žena pyšně zabila vzácnou žirafu a s úsměvem se s ní poté fotila. Kritika na sebe nenechala dlouho čekat Neexistuje jediný den, kdy na naší planetě nejsou zbytečně zabíjena nevinná zvířata za účelem pouhé a sprosté zábavy. Tyto lovce neodradí mediální tlak ani společenské odsouzení. Nově se i "vyznamenala" Američanka Tess Thompson Talley, která na fotce hrdě pózuje se zbraní u zastřelené žirafy.
(6) Načíst více