Tajemství hubnutí Alice Bendové. Herečka prozradila, jak shodila 9 kilo před létem

Tajemství hubnutí Alice Bendové. Herečka prozradila, jak shodila 9 kilo před létem Zdroj: Profimedia

Přichází plavková sezóna a herečka Alice Bendová má už o 9 kilo méně! Prozradila, jak se jí to podařilo a jaké triky při hubnutí používá. Herečka svou cestu za štíhlejší postavou popsala na svém instagramovém účtu.

Oblíbená česká herečka Alice Bendová (50) se rozhodla po zimě opět zhubnout. Namotivoval ji k tomu mimo jiné i život na Tenerife, kde tráví spoustu času a kde je plavková sezóna prakticky po celý rok.

Alice se o svůj úspěch podělila na sociálních sítích a zároveň ukázala svou aktuální postavu v přiléhavých kalhotách, kde bylo vidět, jak dobře na tom je. „Mám dole 9 kg a ještě mě čekají 3 kg. A to už půjde pomaličku. Dávám si čas do konce prázdnin, jestli se teda neutrhnu za řetězu o prázdninách,” napsala Alice na Instagramu. 

Její recept na úspěšné hubnutí je jednoduchý: zdravá strava, pravidelný pohyb a dodržování pravidla nejíst po šesté hodině večer. To vše kombinuje s dostatečným příjmem vody, což jí pomáhá  nejen zhubnout, ale také cítit se lépe. „Jím zdravě, málo a nejím od 18.00, piju hodně vody a cítím se dobře,” potvrdila herečka na Instagramu.

Alice Bendová si rovněž dvakrát do týdne dopřává běh, a to i přes svůj nabitý pracovní program. „Běhám tak dvakrát týdně, na víc teď není čas ani energie, kvůli natáčení,” přiznala.

I když už Alice Bendová shodila 9 kilogramů, hodlá hubnout i nadále. Její instagramoví sledující jí v této snaze velmi fandí. „Držím vám palce, Alice,“ napsal jeden z nich. Komentáře plné podpory a pochval se přitom objevují pod každým příspěvkem, ve kterém herečka ukazuje své pokroky.

Alice Bendová je známá svým smyslem pro humor a proto na závěr svého příspěvku o hubnutí dodala: „Tak mi držte palce, abych se zase nevyžrala.” Její upřímnost a otevřenost je přesně to, co na ní lidé tolik oceňují.

Zdroj: Instagram/alice_bendova_official

Autor:
Publikováno: 14. 6. 2024 11:44 Nahlásit obsah
Témata: Archiv