Nehtové trendy podzimu 2021: Barevná francouzská manikúra, teplé odstíny a motivy listů

Nehtové trendy podzimu 2021: Barevná francouzská manikúra, teplé odstíny a motivy listů Zdroj: Shutterstock

Nedáte dopustit na krásné nehty a ráda se inspirujete nejnovějšími módními hity? V tom případě vás jistě zajímá, jaké barvy a motivy vládnou manikúře letošního podzimu. Prohlédněte si ochutnávku nejkrásnějších nehtových trendů podzimu 2021, které určitě stojí za vyzkoušení.

Zaoblené abstraktní tvary v tlumených tónech

Podzimní manikúra roku 2021 není rozhodně nudná. Mezi trendy nehtového umění se totiž v letošním roce výrazněji zařazují zaoblené abstraktní tvary v tlumených barvách na přirozeném pozadí. Nádherně vypadá například kombinace nude odstínu s abstraktními tvary v hnědé či vínové barvě.

Klasická francouzská manikúra se špičkami v podzimních tónech

Mezi nehtové trendy podzimu 2021 se řadí také francouzská manikúra. Ovšem místo klasického bílého zakončení mají špičky nehtů nádherné podzimní barvy. V případě tohoto trendu platí pravidlo, co nehet, to jiný podzimní odstín.

Každý nehet v jiném podzimním odstínu

Pokud se nemůžete rozhodnout, jaký podzimní odstín laku na nehty vybrat, jděte jinou cestou. Inspirujte se nejnovějšími trendy na poli manikúry a mějte každý nehet v jiné podzimní barvě. Ať už jde o barvu dýní, spadeného listí nebo brusinek.

Decentní motiv listí

Chcete držet krok se současnými podzimními nehtovými trendy? V tom případě se můžete rozhodnout pro manikúru s motivem podzimního listí. Snažte se o to, aby tato manikúra působila opravdu decentně. List si tak můžete nechat namalovat pouze na jednom nehtu své ruky. Pro ostatní nehty zvolte ideálně jednotnou barvu v podzimních tónech. 

Co nejbarevnější francouzská manikúra

Klasická francouzská manikúra prochází na podzim roku 2021 výraznou barevnou transformací. K nehtovým trendům podzimu 2021 totiž patří co nejbarevnější francouzská manikúra, která využívá ryze podzimní barvy. Co na tento nehtový hit říkáte?

Třpytky: Trend, který nikdy nezestárne

Také k letošnímu podzimu patří stylové třpytky na nehtech. Kombinujte je ideálně s teplými odstíny a výsledek bude více než dokonalý!

Zdroj: Instagram.com, Oprahdaily.com

Autor:
Publikováno: 11. 10. 2021 13:13 Nahlásit obsah