Žena pyšně zabila vzácnou žirafu a s úsměvem se s ní poté fotila. Kritika na sebe nenechala dlouho čekat

Žena pyšně zabila vzácnou žirafu a s úsměvem se s ní poté fotila. Kritika na sebe nenechala dlouho čekat Zdroj: Shutterstock

Neexistuje jediný den, kdy na naší planetě nejsou zbytečně zabíjena nevinná zvířata za účelem pouhé a sprosté zábavy. Tyto lovce neodradí mediální tlak ani společenské odsouzení. Nově se i "vyznamenala" Američanka Tess Thompson Talley, která na fotce hrdě pózuje se zbraní u zastřelené žirafy.

Celý internet pobouřily její snímky, na které kriticky reagovali lidé napříč všemi sociálními sítěmi. Zabila vzácnou žirafu s černým odstínem, avšak zcela legálně. Vina je tedy i na straně jihoafrické vlády, která to potají schvaluje. Fotky neunikly náhodou, sama je totiž přidává na svoji stránku, kde se chlubí svým pokřiveným koníčkem.

Jak je vidno, násilí jí není cizí a život obecně pro ni nemá žádnou hodnotu. Doufáme, že spravedlnosti bude časem učiněno zadost, protože přesně tito lidé ničí náš svět ruku v ruce společně se zaslepenou vidinou zisku. Američanka navíc často uráží vegany a ochránce zvířat, ztotožňuje se i s výroky amerického prezidenta Donalda Trumpa, který například prohlásil, že každý Američan by měl vlastnit zbraň.

Zdroj: Twitter.com/AfricaDigest "Bílá Američanka s inteligencí neandrtálce si přijede do Afriky a jen tak zabije velmi vzácnou černou žirafu díky hlouposti jihoafrické vlády," okomentovala incident organizace AfricaDigest. V dalším příspěvku hovoří o tom, že by se lidé neměli spoléhat na zkorumpovanou vládu a měli by začít bránit africkou přírodu sami. To strhlo vášnivou debatu.

Další komentáře naráží i na skutečnost, že samotný příspěvek vyzdvihuje, že Američanka je bílé rasy. Ona rasa totiž v celém problému nehraje žádnou roli. Lidé za touto "zábavou" jezdí do Afriky z celého světa. Situaci tedy mohou vyřešit hlavně tamní úřady a konkrétní vládní postoj.

Autor:
Publikováno: 4. 1. 2022 17:16 Nahlásit obsah