Babička se stala náhradní matkou svého vnuka: Svému synovi a své snaše přivedla na svět vytoužené dítě

Babička se stala náhradní matkou svého vnuka: Svému synovi a své snaše přivedla na svět vytoužené dítě Zdroj: Thedelite.com

Náhradní rodičovství je dnešní veřejností přijímáno velmi pozitivně. Pokud je pár neplodný, chytá se posledních stébel naděje. A právě proto se poohlíží po náhradní matce, která mu odnosí vytoužené dítě. Štěstí v neštěstí měli Kayla a Cody Jonesovi z amerického Arkansasu. Miminko jim neodnosila neznámá žena, ale jeho vlastní babička.

Odstranění dělohy: Mladá žena se musela smířit s tím, že nikdy neodnosí vlastní dítě

Kayla a Cody Jonesovi měli pohádkovou svatbu v roce 2012. Už když se brali, věděli, že cesta k jejich vytouženému potomkovi bude velmi trnitá. Kayla totiž musela ve svých 17 letech kvůli vážným problémům podstoupit odstranění dělohy. Ačkoli měla funkční vaječníky, musela se smířit s tím, že nikdy své vlastní miminko neodnosí.

Zdroj: Storypick.com Kayla a Cody byli proto smířeni s tím, že pro své dítě budou muset najít náhradní matku. Nakonec se ukázalo, že ji objeví mnohem blíž, než si původně mysleli. Codyho matka Patty se nevydržela dívat na tento zoufalý pár a sama jim nabídla náhradní rodičovství. No řekněte, tak skvělou mámu i tchýni by si přál každý.

Zdroj: Maternityweek.com

„Byla jsem v pubertě a už jsem věděla, že když budu chtít mít v budoucnu dítě, budu muset využít náhradní matku. Jsem ráda, že jí je právě má tchýně Patty. Je to neuvěřitelný člověk, kterému můžu důvěřovat. Budu jí navždy vděčná za to, co pro nás udělala,“ přiznává Kayla.

Neuvěřitelná tchýně: Stala se náhradní matkou navzdory věku

Jelikož Patty měla 49 let, poslední těhotenství u ní proběhlo před 20 lety, a navíc se dostala do období menopauzy, musela nejprve podstoupit spoustu lékařských vyšetření. Právě ta měla rozhodnout, zda je skutečně vhodnou náhradní matkou. Testy proběhly dobře, a tak Patty na klinice v Dallasu podstoupila transfer embrya, jehož biologickými rodiči byli její snacha Kayla a její syn Cody.

Když v babičce roste její vnuk

Bohužel první umělé oplodnění proběhlo neúspěšně. Patty však byla plně odhodlána, že sen svého syna a své snachy vyplní. O pár měsíců později podstoupila tento proces znovu a naštěstí úspěšně. Začal v ní růst nový život. Patty se paradoxně stala náhradní matkou a babičkou v jednom. Celých devět měsíců nosila v břiše dítě svého syna a své snachy.

Zdroj: Cafecrime.com „Slovy nedokážu říct, jak moc jsem za tuto ženu vděčná. Jsem velmi ráda za naši neuvěřitelnou babičku, která byla ochotná snášet všechny ty krevní testy, intramuskulární injekce, vícenásobné testování a devět měsíců těhotenství,“ říká o své skvělé tchýni Kayla.

Zdroj: Au.news.yahoo.com

Rodinný poklad: Chlapeček Kross

Pattyno těhotenství probíhalo dobře, i když tato skoro 50letá žena dostávala v prvním trimestru pravidelné dávky hormonů. Po nekonečných devíti měsících Patty porodila 30. prosince 2017 zdravého chlapečka jménem Kross. Tato nesobecká žena se zároveň stala jeho babičkou a svým odvážným činem splnila sen svému synovi a snaše, kteří se konečně stali rodiči.

Zdroj: Facebook.com | Creating Baby Jones Chlapeček Kross se ihned stal klenotem celé rodiny. No řekněte, kolik žen, které nemůžou odnosit své vlastní dítě, by mohlo od své tchýně očekávat právě tak vysokou oběť? Kross má nyní něco málo přes rok. Nevíme, zda mu jeho biologičtí rodiče povypráví neuvěřitelný příběh o jeho zrození. Pro Kaylu a Codyho však navždy zůstane jejich velkou hrdinkou právě babička Patty.

Autor:
Publikováno: 10. 4. 2019 12:00 Nahlásit obsah