Kategorie Náhradní matka

Článek
Babička se stala náhradní matkou svého vnuka: Svému synovi a své snaše přivedla na svět vytoužené dítě
Babička se stala náhradní matkou svého vnuka: Svému synovi a své snaše přivedla na svět vytoužené dítě Náhradní rodičovství je dnešní veřejností přijímáno velmi pozitivně. Pokud je pár neplodný, chytá se posledních stébel naděje. A právě proto se poohlíží po náhradní matce, která mu odnosí vytoužené dítě. Štěstí v neštěstí měli Kayla a Cody Jonesovi z amerického Arkansasu. Miminko jim neodnosila neznámá žena, ale jeho vlastní babička.
Článek
Tato žena porodila sedm zdravých dětí, ale pouze jedno jediné je její vlastní
Tato žena porodila sedm zdravých dětí, ale pouze jedno jediné je její vlastní Založit rodinu je snem téměř každého z nás. Někteří však nemají to štěstí a musejí se uchýlit k jiným možnostem. Některé páry své vlastní děti mít ani nemohou, proto se přikloní k adopci, ale co ty páry, které vlastní dítě mít mohou, ale například ze zdravotních důvodů jim to není doporučováno?
Článek
Nemohla odnosit své dítě. Náhradní matkou se stala její tchýně
Nemohla odnosit své dítě. Náhradní matkou se stala její tchýně Když ve svých 17 letech Kayla Jones z Arkansasu prodělala částečnou hysterektomii, při které jí byla odstraněna děloha, myslela si, že nikdy nebude moci mít děti. Když jí však bylo 29 let, společně se svým manželem našli řešení, které by se dalo považovat za zázrak.
Článek
Rodinná kamarádka měla odnosit jejich vytoužené dítě. Ten největší šok měl teprve přijít...
Rodinná kamarádka měla odnosit jejich vytoužené dítě. Ten největší šok měl teprve přijít... Většina párů po svatbě sní o miminku, ovšem ne každému z nich se to povede a ne každý může opravdu miminko mít. Kevin s Nicole totiž po svatbě zjistili velmi krutou pravdu, která jejich život naprosto změnila…
Článek
Její sestra dvojče, nemohla mít děti. Až uvidíte, co pro ni udělala, vžene vám to slzy do očí!
Její sestra dvojče, nemohla mít děti. Až uvidíte, co pro ni udělala, vžene vám to slzy do očí! Svět, ve kterém dnes všichni žijeme, se stal krutým a sobeckým, proto každý příběh, který se z této cesty odkloní, je výjimečný a mělo by se o něm vědět. Jinak tomu není ani v případě dvou žen, která jsou dvojčata. To, co jedna pro druhou udělala, je opravdu dojemné!