Kategorie Umělé oplodnění

Článek
Babička se stala náhradní matkou svého vnuka: Svému synovi a své snaše přivedla na svět vytoužené dítě
Babička se stala náhradní matkou svého vnuka: Svému synovi a své snaše přivedla na svět vytoužené dítě Náhradní rodičovství je dnešní veřejností přijímáno velmi pozitivně. Pokud je pár neplodný, chytá se posledních stébel naděje. A právě proto se poohlíží po náhradní matce, která mu odnosí vytoužené dítě. Štěstí v neštěstí měli Kayla a Cody Jonesovi z amerického Arkansasu. Miminko jim neodnosila neznámá žena, ale jeho vlastní babička.
Článek
Vysněné miminko, které je stálo mnoho sil a 1 616 injekcí. Příběh lesbického páru se šťastným koncem
Vysněné miminko, které je stálo mnoho sil a 1 616 injekcí. Příběh lesbického páru se šťastným koncem Když se na internetu objevila fotografie novorozeněte, které bylo obklopeno injekcemi, mnozí uživatelé nechápali, čím si vysloužila 6 000 komentářů a 90 000 lajků. Ovšem na druhou stranu se našli i tací, a že jich nebylo málo, kteří význam této fotografie chápali až příliš dobře.
Článek
Po 10 letech konečně otěhotněla. Po pár dnech však lékaři přišli na obrovskou chybu
Po 10 letech konečně otěhotněla. Po pár dnech však lékaři přišli na obrovskou chybu Ačkoliv Carolyn Savage a její manžel Sean měli již tři krásné děti, toužili ještě po čtvrtém, tom posledním. Bohužel osud jim nepřál a Carolyn stále nemohla otěhotnět.
Článek
Darujte vajíčko, darujete život!
Darujte vajíčko, darujete život! Ne každá žena má možnost počít dítě přirozenou cestou. Počet neplodných žen v České republice neustále stoupá. Cítit pohyby děťátka, prožít si krásný čas těhotenství, by bez možnosti reprodukční medicíny nemohla…
Článek
Darováním vajíček darujete život
Darováním vajíček darujete život Ne každá žena má možnost počít dítě přirozenou cestou. Počet neplodných žen v České republice neustále stoupá. Cítit pohyby děťátka, prožít si krásný čas těhotenství, by bez možnosti reprodukční medicíny nemohla…